VIDEO ŠOK na úkor uchádzača o titul: Tottenham nečakane zlyhal, Dúbravka siahal po výhre

Harry KaneHarry Kane Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

LONDÝN - Futbalisti Wolverhamptonu v sobotňajšom stretnutí 20. kola najvyššej anglickej súťaže prekvapujúco zvíťazili nad domácim Tottenhamom Hotspur 3:1. Hostia pritom ešte v 72. minúte prehrávali. Potom však gólmi Willyho Bolyho, Raula Jimeneza a Heldera Costu v priebehu 15 minút otočili stav zápasu vo svoj prospech. O otvárací gól duelu sa postaral Harry Kane.

Kohúti" zakopli po piatich ligových dueloch. V tabuľke sú druhí o šesť bodov za Liverpoolom, ktorý od 18.30 h privítal Arsenal. Newcastle United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom vybojoval bod vo Watforde za remízu 1:1. O víťazstvo prišli až v 82. minúte, keď na zásah Joseho Rondona z prvého polčasu odpovedal Abdoulaye Doucoure. V súboji zo dna tabuľky uspel Fulham nad Huddersfieldom 1:0.