Zápasiť v talkšou NA DORAZ bude český Ružový panter

David Kozma v relácii NA DORAZ
David Kozma v relácii NA DORAZ

BRATISLAVA - V šiestom vydaní talkšou NA DORAZ sa bude opäť zápasiť v štýle MMA. S otázkami moderátora Viťa Chrappu sa „pobije“ súčasná jednotka rebríčka bojovníkov MMA welterovej váhy u našich západných susedov a dvojka v rámci východnej Európy, David Kozma. Koľko kôl otázok mu pripraví Viťo? Čo prezradí aktuálny šampión organizácie OKTAGON MMA zo zákulisia čoraz populárnejšieho športu? Prečo ho voľakedy prezývali „Holátko“ a prečo sa z neho stal „Ružový panter“? Dozviete sa, ak si nenecháte ujsť ďalšie vydanie talkšou NA DORAZ, ktorej hlavným sponzorom je spoločnosť Rebuy Stars Slovensko spolu s partnermi – Vínimka, Zoznam.sk a produkčnou spoločnosťou FART.

Aj vďaka talkšou NA DORAZ má čoraz viac fanúšikov slovenského športu príležitosť spoznať jeho hviezdy. Do kresla pre hosťa už zasadli hokejista Ľubomír Višňovský, jeden z najznámejších fighterov MMA Attila Végh, tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal, šprintér Ján Volko a bývalý vynikajúci cyklista Peter Velits. Otázkam moderátora Viťa Chrappu bude tentoraz čeliť jedna z hviezd MMA u našich západných susedov, 26 -ročný David Kozma. Rodák z Karvinej aktuálne zápasí vo farbách pražského klubu Primmat Gym pod vedením trénera Mareka Lončáka. V klietke má zatiaľ bilanciu zápasov 25 víťazstiev a 10 prehier, z toho sedemkrát sa mu podarilo vyhrať K.O. Je aktuálnym šampiónom organizácií OKTAGON MMA  a GCF vo váhovej kategórii do 77 kg. V OKTAGONE MMA svoj titul vybojoval v novembri minulého roka po víťazstve nad Gáborom Borárosom a úspešne ho obhájil v zápase so Samuelom „Pirátom“ Krištofičom.

Už takmer dva roky nepoznal David Kozma chuť prehry a šesťkrát v rade vyšiel z klietky ako víťaz. Naposledy ho porazil legendárny Petr „Monster“ Kníže. Možno Viťovi Chrappovi v talkšou NA DORAZ prezradí, s ktorým z bojovníkov, ktorí ho porazili, by si chcel dať odvetu.

David Kozma, ktorého snom je vyzvať svoj veľký vzor Conora McGregora, rovnako ako väčšina zápasníkov MMA sníva o zápasoch pod značkou americkej UFC. Krôčikom k tomu by mohol byť aj jeho najbližší zápas. Už 4. mája sa David Kozma predstaví v Rusku na podujatí organizácie RCC (Russian Cagefighting Championship). Vyzve svojho rovesníka  Alexeya Shurkevicha z Omska, ktorého bilancia zápasov v profi MMA je 7 víťazstiev a 2 prehry. Ako sa David pripravuje na svoj prvý zápas v Rusku? Verí si? Pozrite si najnovšie vydanie talkšou NA DORAZ s Viťom Chrappom a dozviete sa viac.


Tagy: David Kozma

Zdroj:
športky
Foto:
Rebuy Stars; Video: Rebuy Stars

DISKUSIA