Sporting Braga - ŠK Slovan Bratislava

Na snímke vľavo Dávid Holman (Slovan) a vpravo Joao Palhinha (Braga) počas zápasu 2. kola K - skupiny Európskej ligy Sporting Braga – ŠK Slovan BratislavaNa snímke vľavo Dávid Holman (Slovan) a vpravo Joao Palhinha (Braga) počas zápasu 2. kola K - skupiny Európskej ligy Sporting Braga – ŠK Slovan Bratislava Zdroj: TASR – Jakub Kotian

BRAGA - Futbalisti Slovana Bratislava remizovali vo štvrtkovom stretnutí 2. kola Európskej ligy UEFA 2019/2010 na pôde Sportingu Braga 2:2 a zostali na čele K-skupiny. Domáci sa v zápase ujali vedenia 1:0 po góle Bruna Vianu v 31. minúte, v nadstavenom čase 1. polčasu vyrovnal Andraž Šporar. Po prestávke zvýšil na 2:1 v 63. minúte Galeno, o deľbe bodov napokon rozhodol vlastný gól Vianu v 87. minúte.