SFZ rieši opakovaný problém: Predaj lístkov proti Írsku pozastavený!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BRATISLAVA - V stredu predpoludním Slovenský futbalový zväz (SFZ) začal s predajom vstupeniek na marcový domáci duel slovenskej mužskej reprezentácie proti výberu Írska v semifinále baráže B-divízie Ligy národov o postup na majstrovstvá Európy 2020, no po technických problémoch musel zväz pristúpiť k prerušeniu predaja.

Predaj vstupeniek sa začal o 11.00 h, no už o 39 minút neskôr SFZ informoval o technickej chybe predajcu a snahe o jej odstránení. O 14.36 h už na facebooku zväz informoval o úplnom pozastavení predaja. "O znovuspustení predaja budeme fanúšikov informovať," informoval SFZ aj na svojom webe.

Nový termín spustenia predaja zatiaľ nie je známy. Duel Slovensko - Írsko je na programe 26. marca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Je vedený v osobitnom režime, to znamená, že vstupenky sú predávané na meno a priezvisko každého držiteľa vstupenky. Zmena mena na vstupenke nebude možná. Cena vstupeniek je 28 eur (za bránami), resp. 46 eur (pozdĺžne sektory).

Úspešnejší z bratislavského súboja Slovensko - Írsko si o päť dní neskôr zmeria sily s víťazom duelu Bosna a Hercegovina - Severné Írsko, Slováci alebo Íri budú hrať na základe žrebu vonku. Víťaz finále sa kvalifikuje na Euro 2020.


Tagy: Slovensko SFZ

Zdroj:
SITA, TASR
Foto:
futbalsfz.sk

DISKUSIA