Zabávajte sa a získajte odmenu: Hrajte s Niké o 25 000 €!

Svetový futbal pokračuje. Užite si súboje Ligy národov i juhoamerickej kvalifikácie s podaným tiketom v Niké. Jednotka na stávkovom trhu vás navyše teraz aj odmení. Hrajte s Niké a vyhrajte podiel z celkovej odmeny 25 000 €!

Garantovaná odmena pre každého

Je to pritom jednoduché. Stačí si každý deň počas trvania akcie, to znamená od dnes do pondelka 19. októbra, podať tiket s vkladom minimálne 2 eurá a celkovým kurzom na tikete 2,0 a si v hre o skvelých 25 000 €.  Pritom garantovaná odmena pre každého, kto splní tieto podmienky, je 5 €. No môže byť aj omnoho viac!

Dnes aj Messi či Neymar

Hľadáte inšpiráciu na tikety? Čo tak súboje Ligy národov. Dnes púta pozornosť duel Nemecka so Švajčiarskom, no zaujímavá bude istotne aj konfrontácia Ukrajiny so Španielskom. Cez víkend rozohrali juhoamerickú kvalifikácii o postup na MS 2022. Tá dnes pokračuje ďalšími zápasmi. Uspeje Argentína aj s Messim v zostave v Bolívii? A ako sa bude dariť brazílskym hviezdam na čele s Neymarom na horúcej peruánskej pôde?

Tipujte v Niké

Na programe sú však aj konfrontácie z iných športových odvetví. Pozornosť pútajú tak hokejové súboje, ako aj bohatá plejáda tenisových duelov. Nezabudnite. Podajte si tiket, vydržte každý deň do 19. októbra a odmena z celkovej sumy 25 000 eur je vaša. Viac sa dozviete TU!

20 eur pre nových hráčov zadarmo!

Niké však odmení aj úplných nováčikov v tipovaní. Jednotka na stávkovom trhu spustila najväčšiu kampaň vo svojej takmer 30-ročnej histórii a každému novému hráčovi po registrácii pripíše na konto 20 eur vo voľných tiketoch úplne zadarmo. Využite túto jedinečnú príležitosť!


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA