Black Friday v Niké, hráčom rozdávame 5 € zadarmo!

Jednotka na stávkovom trhu prichádza s ďalšou fantastickou akciou Black Friday. Hovorí riaditeľ pre stratégiu a rozvoj v Niké Martin Tibenský.

Black Friday aj v stávkovej spoločnosti? Čo ste si pripravili pre svojich hráčov počas tohto jedinečného dňa v roku?  

Áno, Black Friday je možný aj v stávkovej spoločnosti. Black Friday prináša Niké. A nebude to hocijaký Black Friday. Našim hráčom pripíšeme na ich kontá v piatok 27.11. bonus 5 eur. A to len tak. Klient nič nemusí prijímať, potvrdzovať, splniť. Jednoducho sa prihlási na svoje konto, alebo navštívi jednu z našich pobočiek a preukáže sa klubovou kartou a vyzdvihne si svoj darček. V Niké začínajú Vianoce už v novembri!

Čiže, v piatok sa prihlásim na svoje konto, alebo prídem do pobočky Niké a automaticky získam bonus?

Presne tak. Podmienkou je akurát úspešne overená registrácia v Niké. A následne je potrebné sa prihlásiť na svoje konto, ak tipujete cez svoj mobil alebo počítač, alebo v pobočke sa do svojho konta dostanete preukázaním a následným načítaním vašej Klubovej karty obsluhou. Na vašom konte vás už bude čakať darček bonus Black Friday v hodnote 5 eur.

Ako ten bonus môže klient využiť?

Jednoducho. Bonus využijú podaním voľného tiketu, na ktorom je jedinou podmienkou celkový kurz aspoň 1,05. Vieme, že je to minimálny kurz, tutovka. Ak sa klienti rozhodnú správne, tento bonus vedia premeniť na peknú výhru.

Takýto darček v tomto už predvianočnom čase určite poteší.

Niké oslávi budúci rok už 30-te výročie. Od svojho založenia sa neustále snažíme, aby boli klienti maximálne spokojní. A to či už rôznymi hrami, akciami, či bonusmi. Black Friday je v Niké dňom výhod, ktorý klienti ocenia. Je to veľmi jednoduché a pre klientov mimoriadne výhodné. Prihlásiť sa na svoje konto a zabaviť sa zostavovaním tiketu v hodnote 5 eur.

Prednedávnom ste mali skvelú akciu k zápasu roka Severné Írsko – Slovensko. Teraz Black Friday. Chystá Niké do konca roka ešte ďalšie aktivity?

Spojením s Petrou Vlhovou sme uviedli na trh nový vstupný bonus. Každý nový hráč po úspešnej registrácii dostane automaticky 20 eur úplne zadarmo. No my v Niké myslíme aj na našich hráčov, ktorí už majú registráciu za sebou. Počas roka tu boli rôzne akcie, ktoré boli pre klientov úspešné. Teraz je tu bonbónik v podobe Black Friday. Chystáme ale aj ďalšie zaujímavé hry. Klienti sa o nich dozvedia čoskoro.


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA