Beckham má s Interom Miami veľkolepé plány: Do svojho tímu chce pritiahnuť Messiho a Ronalda!

David Beckham David Beckham Zdroj: MLSsoccer.com

BRATISLAVA - Odchovanec Manchestru United a dlhoročná ikona anglického futbalu David Beckham by jedného dňa vo svojom tíme Inter Miami rád videl Lionela Messiho a Cristiana Ronalda.

Beckamov klub začína v americkej MLS svoju druhú sezónu, pričom do kádru dokázal zlanáriť také známe mená ako sú Gonzalo Higuaín, alebo Blaise Matuidi. To však nie je všetko, pretože podľa slov samotného majiteľa by v budúcnosti privítal ešte zvučnejšie posily.
 
"Náš cieľ je do tímu dotiahnuť hráčov, ktorí budú žiť a dýchať pre Inter Miami. Vieme aj to, že keďže sme v Miami, naši fanúšikovia chcú vidieť tie najväčšie hviezdy. V budúcnosti chceme podpísať ďalšie veľké mená," uviedol Beckham na otázku, či pod týmito veľkými menami myslel aj hviezdneho Lionela Messiho a Cristiana Ronalda, ktorí by jedného dňa mohli ukočniť svoje bohaté kariéry práve v USA.
 
"Samozrejme, že vždy chceme podpísať skvelých hráčov. Miami je veľkým ťahúňom pre všetkých týchto hráčov a práve v prípade týchto dvoch hráčov sa usilujeme, aby sme ich sem dostali," dodal populárny Beckham. Túto správu prinieslo periodikum Marca.com.
Viac o téme: David Beckham Inter Miami
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: MLSsoccer.com
  • Zdroj: športky

Súvisiace články