VIDEO Real Madrid iba remizoval na pôde Getafe, Atlético deklasovalo Eibar

Luka ModričLuka Modrič Zdroj: SITA/AP/Manu Fernandez

MADRID - Futbalisti Realu Madrid v 31. kole španielskej La Ligy iba remizovali na pôde Getafe 0:0. Úradujúci majster je v tabuľke druhý s trojbodovou stratou na mestského rivala Atlética Madrid. "Los Colchoneros" deklasovali Eibar 5:0, po dva góly vsietili Angel Correa a Marcos Llorente.

Huesca v základnej jedenástke so slovenským obrancom Denisom Vavrom prehrala na pôde Deportiva Alaves 0:1. Hráči FC Sevilla triumfovali na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian 2:1 a upevnili si štvrté miesto v tabuľke. Andalúzania prehrávali od 5. minúty, no vďaka zlepeným gólom Fernanda a Youssefa En-Nesyriho ešte v prvom polčase otočili nepriaznivý stav. Villarreal triumfoval na ihrisku Levante vysoko 5:1.

/D. Vavro /Huesca/ hral do 86. min a dostal ŽK/

Real Sociedad San Sebastian - FC Sevilla 1:2 (1:2)
Góly: 5. Fernandez - 22. Fernando, 24. En-Nesyri

Osasuna Pamplona - Elche 2:0 (1:0)
Góly: 38. Barja, 68. Gonzalez (vlastný)

Levante UD - FC Villarreal 1:5 (1:2)
Góly: 21. Malsa – 63. a 75. Chukwueze, 9. Postigo (vlastný), 13. Moreno, 72. Vezo (vlastný)

Viac o téme: Atlético Madrid FC Sevilla Real Sociedad San Sebastian