VIDEO Góly padli len v úvode stretnutia: Barcelona tesne triumfovala nad Getafe

Memphis Depay oslavuje víťazný gólMemphis Depay oslavuje víťazný gól Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

MADRID - V úvodnom nedeľnom zápase 3. kola španielskej futbalovej La Ligy zvíťazil FC Barcelona nad Getafe 2:1. Rozhodujúci gól strelil v 30. minúte Memphis Depay. Barcelone patrí v tabuľke 4. miesto so ziskom siedmich bodov.

Majster Atlético Madrid stratil prvé body v sezóne, keď iba remizoval doma s Villarrealom 2:2. Domáci zachránili aspoň bod v piatej minúte nadstaveného času, keď si dal vlastný gól obranca hostí Aissa Mándí. Atlético je v tabuľke piate o skóre za Barcelonou.

Z prvého víťazstva v novom ročníku sa tešili hráči Raya Vallecano, ktorí zdolali Granadu jednoznačne 4:0.

La Liga - 3. kolo:

FC Barcelona - Getafe CF 2:1 (2:1)
Góly: 2. Roberto, 30. Depay - 18. Ramirez

Cadiz CF – CA Osasuna 2:3 (1:0)
Góly: 16. a 66. Alex (druhý z 11m) – 60. Kike (11m), 90.+1 Torres (11m), 90.+5 Garcia Rayo

Vallecano – Granada CF 4:0 (3:0)
Góly: 3. Garcia, 23. Trejo (11m), 43. Nteka, 58. Comesana

Atlético Madrid - Villarreal CF 2:2 (0:0)
Góly: 56. Suarez, 90+5. Mándí (vl.) - 52. Trigueros, 74. Danjuma

Viac o téme: FC Barcelona Memphis Depay Getafe FC