Pirát dostal ponuku od Bellatoru! Ozvali sa cez Attilu Végha...

Promotéri Ondřej Novotný a Pavol Neruda s dočasným šampiónom Samuelom KrištofičomPromotéri Ondřej Novotný a Pavol Neruda s dočasným šampiónom Samuelom Krištofičom Zdroj: Oktagon

BRATISLAVA - Samuel "Pirát" Krištofič sa aktuálne pripravuje na zápas na Oktagon 30, v ktorom sa mu zmenil súper. Karlos Vémola napokon kvôli problémom s rukou nastúpiť nemôže. Oktagon mu tak našiel náhradu, ktorá je rozhodne mimoriadne kvalitná, je ňou totiž Patrik Kincl.

Pirát sa nikdy netajil tým, že naplnením jedného z jeho snov by bol zápas v Bellatore. A práve z americkej slávnej organizácie sa mu pred pár dňami ozvali s ponukou tzv. "Short notice" duelu. Ponuku však napokon odmietol. "S Bellatorom som rokoval už dávnejšie, cez jedného zahraničného manažéra. Teraz sa ozvali cez Attilu Végha, ktorý mi zavolal, že majú záujem. Avšak vzhľadom na to, že mám dohodnutý zápas na december a platnú zmluvu s Oktagon MMA, tak to pre nás nebolo zaujímavé. Rolu zohralo aj to, že sa ozvali dva týždne pred turnajom Bellatoru, na ktorom som mal nastúpiť," povedal Pirát pre fight club news. Či sa však slovenský borec neskôr predstaví v spomínanej americkej organizácii sa dozvieme až odstupom času. 

Viac o téme: Patrik Kincl Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič Bellator
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy