Tragická smrť rozohrávača Pittsburghu: Mladík (†24) zahynul pri autonehode! Čo robil na diaľnici?

Quarterback Pittsburghu Steelers Dwayne HaskinsQuarterback Pittsburghu Steelers Dwayne Haskins Zdroj: SITA/AP/Gene J. Puskar, File

PITTSBURGH - Vo veku 24 rokov zomrel v sobotu hráč amerického futbalu Dwayne Haskins. Mladého quarterbacka Pittsburghu Steelers zrazilo auto na juhu Floridy, kde trénoval so svojim tímom z NFL. Informovali o tom zámorské médiá.

Hovorkyňa floridskej diaľničnej hliadky poručíčka Indiana Mirandová potvrdila nehodu na západnej diaľnici Interstate 595. Haskins bol na mieste vyhlásený za mŕtveho. Hovorkyňa nepovedala, prečo bol Haskins na diaľnici. Nehoda spôsobila niekoľkohodinovú odstávku diaľnice. "Len kráčal po diaľnici a dostal zásah," povedala Mirandová pre agentúru AP.

"Som zničený a strácam slová" uviedol vo vyhlásení tréner Steelers Mike Tomlin. "Po príchode do Pittsburghu sa rýchlo stal súčasťou našej rodiny a bol jedným z našich najtvrdších robotníkov na ihrisku, aj v našej komunite. Dwayne bol skvelý tímový kolega, no ešte viac bol pre mnohých úžasným priateľom. Mám skutočne zlomené srdce," doplnil Tomlin. 

Quarterbacka Pittsburghu Steelers Dwayne Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Jacob Kupferman, File

Viac o téme: Pittsburgh Steelers Dwaye Haskins
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy