Ibrahimovič je nespokojný s barcelonským debutom

Zlatan Ibrahimovič na Nou Campe po svojom prestupe 27.7.2009Zlatan Ibrahimovič na Nou Campe po svojom prestupe 27.7.2009 Zdroj: SITA

BARCELONA - Nová posila španielskeho futbalového veľkoklubu FC Barcelona Zlatan Ibrahimovič nebola po svojom prvom zápase v drese Kataláncov spokojná. V stredajšom prípravnom stretnutí proti anglickému Manchestru City prehralo mužstvo úradujúceho španielskeho i európskeho šampióna na Nou Campe najtesnejším rozdielom 0:1.

Švédsky útočník sa dostal na ihrisko v druhom polčase a mal dve dobré príležitosti na skórovanie, ktoré však nevyužil. Po súboji sa bývalá hviezda milánskeho Interu posťažovala, že sa jej nepodarilo splniť svoj cieľ a streliť gól.

"Som nahnevaný, že som premrhal dve šance. Nerobím si však z toho ťažkú hlavu, musím si zachovať pokoj," uviedol 27-ročný rodák z Malmö a pokračoval: "Hral som 45 minút a pokúšal som nemyslieť na moju zranenú ruku. Trochu mi to prekážalo, hrám však nohami, nie rukami."