VIDEO Nechytateľná strela! Šimon Nemec strelil svoj prvý gól v NHL

Šimon Nemec (New Jersey) strieľa na bránku SeattluŠimon Nemec (New Jersey) strieľa na bránku Seattlu Zdroj: Profimedia

SEATTLE - Slovenský hokejista Šimon Nemec skóroval za New Jersey a strelil svoj premiérový gól v zámorskej NHL.

Presadil sa v 30. minúte a víťazným gólom zariadil triumf Devils, ktorí vyhrali na ľade Seattlu 2:1. Skórovať sa mu tak podarilo už v treťom dueli v profilige, na konte má celkovo tri kanadské body (1+2).

Nemec dostal spätnú prihrávku od Jespera Bratta a neobsadený strieľal z medzikružia "z prvej". Jeho tím ustál aj tlak v úplnom závere vrátane nastrelenej žŕdky od Vincea Dunna jedenásť sekúnd pred sirénou a vyhral piaty z predošlých šiestich duelov. Seattle naopak okúsil prehru už šiestykrát v rade.

Nemec mal okrem gólu aj plusku a gól strelil zo svojej jedinej strely na bránku. Na ľade strávil ako člen elitnej formácie 19:55 minúty.

Pozrite si nádherný prvý gól Šimona Nemca!