VIDEO Leverkusen rozstrieľal Frankfurt

Stefan Kiessling v zovretí Aleksandra Vasockiho a Nikosa Liberopoulosa  Stefan Kiessling v zovretí Aleksandra Vasockiho a Nikosa Liberopoulosa Zdroj: SITA

LEVERKUSEN - V jedinom piatkovom zápase 12. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže - I. bundesligy sa zrodilo jednoznačné domáce víťazstvo Leverkusenu nad Frankfurtom. Favorizovaní domáci o svojom triumfe rozhodli už v prvých jedenástich minútach, keď viedli už 3:0.

Skóre zápasu otvoril v 2. min Stefan Kiessling, o štyri minúty neskôr ho napodobnil Stefan Reinartz a v 11. min na rozdiel troch gólov zvyšoval Toni Kroos. V druhom polčase futbalisti Bayeru už len udržiavali náskok a v 86. min pridali ešte štvrtý presný zásah zásluhou striedajúceho Larsa Bendera.

Bayer Leverkusen - Frankfurt 4:0 (3:0)
Góly: 2. Kiessling, 6. Reinartz, 11. Kroos, 86. Bender, 30 210 divákov

• Zdroj: SITA, todayfoot.com