Haas sa stane v novembri otcom

Tommy HaasTommy Haas Zdroj: SITA

BERLÍN - Skvelý nemecký tenista Tommy Haas sa čoskoro stane otcom. Haas a jeho snúbenica, herečka Sarah Fosterová, očakávajú narodenie prvého potomka v novembri. Prominentný pár pre magazín Bunte zároveň oznámil, že ešte toto leto sa mieni zosobášiť.



Haas je v súčasnosti mimo tenisového diania, lebo dlhodobo laboruje so zranením. Haas, ktorý už disponuje aj americkým občianstvom, absolvoval koncom februára v americkom Vaile v Colorade operáciu pravého boku a pre denník Bild vtedy uviedol, že bude na dvorcoch chýbať možno až pol roka.


Teraz je už isté, že bývalý druhý a súčasný stoštvrtý hráč svetového rebríčka sa na profiokruh vráti až koncom augusta, keď je na programe záverečný grandslamový turnaj sezóny US Open v New Yorku. Víťaz 12 podujatí vo dvojhre na okruhu ATP medzitým nútene vynechal Roland Garros v Paríži aj Wimbledon, kde sa vlani dostal až do semifinále. Aj preto teraz zaznamenal obrovský pád v rebríčku.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy