ATP World Tour

FotoVideo Tomáš Macháč a Kateřina
Video OH Tokio
Český mladík (20) prežíva rozprávkové týždne: Životná šanca a láska s grandslamovou víťazkou

TOKIO - Čeksý tenista Tomáš Macháč prežíva rozprávkové týždne. Na poslednú chvíľu sa dostal do olympijského turnaja, šancu v Tokiu využil výhrou v prvom...

Foto Srbský tenista Novak Djokovič
OH Tokio Aktualizované
Profesor Djokovič rozdáva lekcie tenisu: V Tokiu sfúkol aj svojho druhého súpera

TOKIO - Srbský tenista Novak Djokovič postúpil hladko do osemfinále dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. V 2. kole zdolal Nemca Jana-Lennarda Struffa...

FotoVideo Casper Ruud triumfoval na
Video ATP
VIDEO Ešte chvíľu a bude v TOP 10: Casper Ruud získal titul druhý týždeň po sebe

GSTAAD - Semifinálový premožiteľ českého tenistu Víta Kopřivu Casper Ruud vyhral turnaj v Gstaade a získal titul na ATP Tour druhý týždeň po sebe. Tretí...

FotoVideo Carlos Alcaraz
Video ATP
VIDEO Získal svoj prvý titul a napodobnil Rafu Nadala: Toto meno si dobre zapamätajte

UMAG - Španielsky tenista Carlos Alcaraz pri prvej finálovej účasti na okruhu ATP získal na turnaji v Umagu titul. Premiérový triumf si pripísal po víťazstve...

Norbert Gombos počas zápasu
Slováci na OH
Po Kleinovi končí v prvom kole aj Gombos: Slovenský rodák nestačil na kvalitného Američana

TOKIO - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 1. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Američanovi Marcosovi Gironovi podľahol 6:7 (4), 6:3,...

Video Alexander Zverev
VIDEO Zverev pohodlne do druhého kola dvojhry: Monfils prekvapivo nestačil na Ivašku

TOKIO - Nemecký tenista Alexander Zverev sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. V úvodnom kole ako nasadená...

Filip Polášek v zápase
Perfektný výkon slovenskej štvorhry: Polášek s Kleinom vyradili štvrtý nasadený pár!

TOKIO - Slovenskí tenisti Lukáš Klein s Filipom Poláškom sa prebojovali do 2. kola štvorhry na OH 2020 v Tokiu. V úvodnom kole pri spoločnej turnajovej...

Novak Djokovič
ATP
Djokovič sa už stihol ospravedlniť organizátorom: Mrzí ho to, ale oni ho chápu!

TORONTO - Srbský tenista Novak Djokovič vynechá augustový turnaj ATP v Toronte. Svetový hráč číslo jeden sa organizátorom ospravedlnil a tí jeho krok prijali...

Foto Na snímke slovenský tenista
Klein súperov v 1. kole nepozná, Chačanov ho motivuje: Viem, že môžem zdolať aj takýchto hráčov

TOKIO - Slovenský tenista Lukáš Klein zažije v Tokiu olympijskú premiéru a uspieť by chcel nielen vo štvorhre s Filipom Poláškom, ale aj vo dvojhre. Súperov...

Video Ukrajinec Leonid Stanislavskij je
Video ATP
VIDEO Čiperný starček si získal srdcia fanúšikov: Má 97, stále hrá tenis a chce vyzvať Federera

BRATISLAVA - Je držiteľ Guinessovho rekordu a jeho cieľom je dožiť sa stovky, zoskočiť s padákom a vyzvať Rogera Federera. Reč je o najstaršom tenistovi...