ATP World Tour - strana 4

Novak Djokovič po návrate
ATP
Organizátor mieni, vyššia moc mení: Djokovič a spol. musia čakať, nestačil ani prvý odklad

MONTE CARLO - Program tenisového turnaja ATP v monackom Monte Carle narušil v utorok dážď. Hrať sa nezačalo podľa pôvodného plánu od 11.00 SELČ a nestačil...

Víťaz Roland Garros si
ATP
Víťaz Roland Garros si zavaril: Stačila jedna nerozvážnosť a oheň bol na streche

LONDÝN - Bývalý tenista a súčasný daviscupový kapitán Peru Luis Horna dostal od Medzinárodnej agentúry pre bezúhonnosť tenisu pokutu 10-tisíc dolárov za...

Český tenista Jiří Lehečka
ATP
Najlepší český tenista súčasnosti má problém: Zdravotné komplikácie mu brzdia kariéru

BARCELONA - Najlepší český tenista súčasnosti Jiří Lehečka sa pre problémy so chrbtom odhlásil po Masters v Monte Carle tiež z antukového turnaja v Barcelone....

Stefanos Tsitsipas
ATP
Djere musel skrečovať duel proti favorizovanému Tsitsipasovi, Auger-Aliassime si poradil s Nardim

MONTRE CARLO - Kanadský tenista Felix Auger-Aliassime postúpil do 2. kola dvojhry mužov na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle.

Video Kazach Alexander Bublik
Video ATP
VIDEO Hlavne nech je zábava: Tenisové prekvapenie, aké nečakal nik z prítomných divákov

MONTE CARLO - Ak sledujete tenis, nepochybne viete, že kazašský hráč Alexander Bublik je zárukou všetkého, čo tenis potrebuje.

Video Rafael Nadal
Video ATP
Srdce krváca, smutný pohľad na Nadala: Stihne aspoň Roland Garros? Strýko Toni prehovoril

MONTE CARLO - Srdcia tenisových priaznivcov v prípade Rafaela Nadala už dlho nezaplesali. Onedlho 38-ročný antukový kráľ márne čaká plnohodnotný návrat...

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Tenisová rodina znova svedkom prepisu štatistík: Djokovič prekonal Federerov úctyhodný rekord

BRATISLAVA - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal najstaršou svetovou jednotkou v histórii. Vo veku 36 rokov a 321 dní prekonal rekord Švajčiara Rogera...

Video Americký tenista Ben Shelton
Video ATP
VIDEO Horúce finále dvoch amerických zabávačov: Drámu o titul rozlúskol až tretí set

HOUSTON - Americké finále antukového turnaja v Houstone vyhral Ben Shelton. Prvý nasadený tenista porazil 7:5, 4:6, 6:3 obhajcu titulu Francesa Tifaoeho...

Video Poliak Hubert Hurkacz počas
Video ATP
VIDEO Dokázal to aj na antuke: Poľská hviezda sa titulom zapísala do histórie

ESTORIL - Poľský tenista Hubert Hurkacz vyhral turnaj v Estorile. Druhý nasadený hráč vo finále porazil 6:3, 6:4 Pedra Martíneza zo Španielska a získal...

Video Taliansky tenista Matteo Berrettini
Video ATP
VIDEO Šancu nedal ani obhajcovi titulu: Berrettini sa po dvoch rokoch dočkal turnajovej trofeje

MARRÁKEŠ - Taliansky tenista Matteo Berrettini vo finále turnaja v Marrákeši porazil 7:5, 6: 2 obhajcu Roberta Carballésa zo Španielska a ukončil dvojročné...