VIDEO Mainz s Karhanom a Zabavníkom zdolal Kaiserslautern

Miroslav KarhanMiroslav Karhan Zdroj: SITA

MAINZ - V úvodnom nedeľňajšom stretnutí 3. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy zvíťazil 1. FSV Mainz na vlastnom trávniku nad 1. FC Kaiserslautern najtesnejším rozdielom 2:1.

Domáci pritom od 20. až do 71. min prehrávali 0:1. Približne dvadsať minút pred koncom zápasu však vyrovnal Bungert a o tri minúty o víťazstve Mainzu rozhodol Schurrle. Miroslav Karhan odohral v drese Mainzu celý duel, jeho reprezentačný i tímový kolega Radoslav Zabavník hral do 46. minúty.

V druhom nedeľňajšom zápase zvíťazil Kolín nad St. Pauli 1:0, keď sa ako jediný do listiny úspešných strelcov v 17. min zapísal Yalcin.

FC Kolín - St. Pauli 1:0 (1:0)
Gól: 17. Yalcin, 50 000 divákov

Mainz - Kaiserslautern 2:1 (0:1)
Góly: 71. Bungert, 74. Schurrle - 20. Lakič, 20 300 divákov
Radoslav Zabavník hral do 46. min, Miroslav Karhan (obaja Mainz) odohral celý duel.

• Zdroj: SITA, goalsarena.com