VIDEO Tri body pre Chelsea, Arsenal otočil s Evertonom

Frank Lampard a Didier Drogba oslavujú gól na 1:1Frank Lampard a Didier Drogba oslavujú gól na 1:1 Zdroj: SITA

LONDÝN - V utorňajšom stretnutí 25. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže sa londýnsky Arsenal proti Evertonu opäť potrápil, nakoniec však rovnako ako cez víkend v FA Cupe proti Huddersfieldu vydrel víťazstvo 2:1. Na lavičke hostí sedel celý zápas slovenský reprezentačný gólman Ján Mucha.

Ďalší londýnsky klub FC Chelsea zvíťazil na pôde Sunderlandu, víťazstvo však vybojoval až v druhom polčase.

Líder Premier League Manchester United privítal Aston Villu a neponechal nič na náhodu. Diváci na štadióne Old Trafford videli presný zásah Wayna Rooneyho už po necelých 60 sekundách hry. Ten istý útočník zvýšil pred odchodom do kabín už na dvojgólový rozdiel. V 59. min znížila januárová posila hostí zo Sunderlandu - Darren Bent, posledné slovo mal však srbský stopér domácich Nemanja Vidič.

V stretnutí West Bromwich Albion - Wigan Athletic (2:2) odohral celých 90 minút slovenský obranca Marek Čech.

FC Arsenal - Everton 2:1 (0:1)
Góly: 71. Aršavin, 76. Koscielny - 25. Saha
Ján Mucha (Everton) sedel na lavičke náhradníkov

Sunderland - FC Chelsea 2:4 (2:2)
Góly: 4. Bardsley, 27. Richardson - 15. Lampard (z pok. kopu), 23. Kalou, 60. Terry, 90. Anelka

Manchester United - Aston Villa 3:1 (2:0)
Góly: 1. a 45. Rooney, 64. Vidič - 59. D. Bent

West Bromwich Albion - Wigan 2:2 (1:2)
Góly: 5. Odemwingie, 79. Fortune - 20. N'Zogbia, 43. B. Watson