VIDEO Chris Paul po nepríjemnom náraze s otrasom mozgu
CLEVELAND - Rozohrávač tímu NBA New Orleans Hornets Chris Paul (25) nedohral nedeľňajší duel na palubovke Clevelandu Cavaliers, štvornásobný účastník Zápasu hviezd utrpel v tretej štvrtine otras mozgu.
Americký reprezentant, ktorý sa môže pochváliť zlatom z OH 2008 v Pekingu, narazil čelom do protihráča Ramona Sessionsa. Paul nebol schopný odísť do kabíny po vlastných, divákom sa však zdvihnutím palca poďakoval za prejavy podpory. Rodák z Lewisville absolvoval preventívne vyšetrenia v nemocnici a následne sa pripojil k tímu, s určitosťou vynechá pondelkový duel proti Chicagu.
"Chris nie je hráčom, ktorý by len tak ležal na palubovke, okamžite som začal myslieť na jeho snúbenicu a dieťa. V takom momente ide basketbal bokom a dôležité je zdravie hráča," uviedol kouč Hornets Monty Williams.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA, youtube



































































































