VIDEO Netradičná oslava: Tréner pobozkal rozhodcu

Tréner Sumudica bozkáva hlavného rozhodcuTréner Sumudica bozkáva hlavného rozhodcu

BUKUREŠŤ - Za vylúčenie pusu. Impulzívny tréner Rapidu Bukurešť Marius Sumudica (43) bol vykázaný na tribúnu pri zápase rumunskej ligy s tímom Gaz Metan Medias za búrlivé oslavy gólov. Ešte pred svojím odchodom z ihriska za to "odmenil" rozhodcu bozkom na tvár.

"Urobil som to, pretože som bol pod obrovským tlakom. Keď som ho bozkával, cítil som nejaký drahý parfum ...," pochválil sa po zápase Sumudica, ktorého tím zvíťazil 2:1, hoci od ôsmej minúty prehrával.

V závere prvého polčasu domáci tím dokázal za tri minúty skóre otočiť a kouč oslavoval oba góly netradičným šprintom. Po druhom góle Rapidu dobehol Sumudica z lavičky až k bránkovej čiare pred kotol fanúšikov svojho mužstva. Disciplinárna komisia udelila trénerovi za jeho správanie dištanc na dva zápasy a pokutu v prepočte približne 800 eur.

• Zdroj: ČTK, športky, youtube