FOTO Najlepší bodyguard Stanley Cupu: Zdeno Chára

Zdeno Chára a Stanley CupZdeno Chára a Stanley Cup Zdroj: internet

BOSTON - Americký Boston je stále hore nohami. 39 rokov čakali hráči aj fanúšikovia hokejových "Bruins" na šiesty Stanley Cup a keď sa ho po fantastickej sedemzápasovej sérii s Vancouverom konečne dočkali, mohli sa začať búrlivé oslavy. Viac ako milión fanúšikov sa počas víkendu zišlo v uliciach tohto mesta, aby poďakovali hráčom za skvelú sezónu a z čo najväčšej blízkosti si obzreli slávnu hokejovú trofej.

 

Stanleyho pohár tradične stráži množstvo bezpečnostných pracovníkov, ktorí dohliadajú na hladký priebeh všetkých akcií, ale tentokrát mali úlohu čiastočne uľahčenú. Od skončenia siedmeho duelu vo Vancouveri si totiž trofej vzal pod patronát najvyšší hokejista NHL Zdeno Chára a ten na ňu dohliada ako na "vlastné dieťa". Ak by sa mu ju niekto pokúsil vytrhnúť, zrejme by skončil podobne, ako viacero odvážlivcov, ktorí si to so slovenským obrom chceli rozdať v pästnom súboji na ľadovej ploche.

 

"Nedokázali by sme to bez vás," odkázal nadšenému davu kapitán Bostonu a naďalej sa tešil zo zisku trofeje, pričom ju donekonečna ukazoval všetkým priaznivcom v uliciach.

 

Prostredníctvom fotografií si môžete pozrieť, že Zdeno Chára sa od vzácnej trofeje takmer nepohol.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 13
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Internet
  • Zdroj: športky, ts

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy