Noah sa zotavuje dobre, pomôže Francúzom na ME

Joakim Noah Joakim Noah Zdroj: SITA

PARÍŽ - Francúzsky basketbalový pivot Joakim Noah sa zotavuje podľa očakávania zo zranenia členka a čoskoro sa pripojí k svojim spoluhráčom v reprezentačnom tíme "galského kohúta", ktorý sa pripravuje na nadchádzajúce majstrovstvá Európy.

 

Za jedného z ťahúňov Chicaga Bulls je však v prvom rade zodpovedný lekársky tím účastníka zámorskej NBA, preto povolenie k zvýšenej záťaži musí dať práve jeho americký zamestnávateľ. Noah po marcovom zranení absolvoval rekonvalescenciu v Los Angeles a ako lekár francúzskeho tímu, tak i fyzioterapeut Chicaga vidia v jeho stave pozitívny progres.

 

Vedenie francúzskeho basketbalového zväzu dúfa, že sa hráč nebude musieť vrátiť na ďalšie testy do Chicaga, ale ihneď ho pustia na sústredenie národného tímu v Pau. Francúzi odštartujú boje na európskom šampionáte stretnutím proti Lotyšsku 31. augusta.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy