Villas-Boas: Od divákov potrebujeme cítiť dobrú energiu

Andre Villas-BoasAndre Villas-Boas Zdroj: SITA

LONDÝN - Portugalský tréner anglického prvoligového klubu FC Chelsea André Villas-Boas poprosil fanúšikov, aby v budúcnosti viac podporovali svoj klub aj napriek nepriaznivým výsledkom.

Hráči londýnskej Chelsea v sobotu prehrávali v 2. kole najvyššej anglickej súťaže s West Bromwich Albion na domácej pôde po prvom dejstve 0:1 a väčšina priaznivcov "The Blues" nebola s nepriaznivým stavom spokojná. Nicolas Anelka a striedajúci Florent Malouda však napokon predsa len zariadili víťazstvo pre klub z Londýna, keď po zmene strán vyrovnal v 53. min Anelka a sedem minút pred koncom zabezpečil favoritovi tri body Malouda.

"Na to, aby sme prešli cez náročný program Premier League, potrebujeme podporu a dobré prostredie. Od divákov potrebujeme cítiť dobrú energiu, ak sa máme stať šampiónmi. Tento tím chce víťaziť a publikum si to žiada. Chceme im vyhovieť, no na to si želáme aj ich plnú podporu," reagoval kouč FC Chelsea na bučanie divákov po prvom polčase spomenutého sobotňajšieho duelu.