VIDEO Manchester City vyhral v Boltone, rozhodol Džeko

Edin Džeko strelil víťazný gól Manchestru CityEdin Džeko strelil víťazný gól Manchestru City Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti Stoke City nevyužili v sobotňajšom zápase 2. kola anglickej Premier League výhodu o jedného muža a na ihrisku Norwich City iba remizovali 1:1.

Domáci sa ujali vedenia v 37. minúte zásluhou De Laeta, no v 63. ich oslabil Barnett, ktorý musel predčasne pod sprchy. Hráči Stoke však z výhody príliš nevyťažili a aspoň bod im zachránil až v 94. minúte Jones.

Wolverhampton zdolal Fulham 2:0, keď sa v závere prvého polčasu presadili Doyle a Jarvis.

Ambiciózny Manchester City potvrdil svoju silu a z Boltonu si odnáša tri body. Strelecky sa presadili David Silva, Gareth Barry a bosniansky kanonier Edin Džeko..

Norwich City - Stoke City 1:1 (1:0)
Góly: 37. De Laet - 90.+4 Jones, ČK: 63. Barnett (Norwich)

Wolverhampton - Fulham 2:0 (2:0)
Góly: 42. Doyle, 45. Jarvis

Bolton - Manchester City 2:3 (1:2)
Góly: 39. Klasnič, 63. Davies - 26. Silva, 37. Barry, 47. Džeko

• Zdroj: TASR, SITA, goalsarena.com