VIDEO Inter remizoval s AS, Lucio zranil Stekelenburga

Zranený Maarten StekeleburgZranený Maarten Stekeleburg Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti Cagliari zvíťazili v sobotňajšom zápase 3. kola Serie A nad nováčikom z Novary 2:1 a poskočili na čelo ligovej tabuľky. O výhre domácich rozhodol v 86. minúte argentínsky útočník Joaquin Larrivey.

Holandský brankár Maarten Stekelenburg skončil v milánskej nemocnici. Vybiehajúceho gólmana AS Rím v 15. minúte súboja talianskej Serie A nešťastne kopol do hlavy Brazílčan Lucio v snahe získať loptu. Hráč milánskeho Interu videl za tvrdý zákrok žltú kartu, ale v jeho hre nebol úmysel Stekelenburga zraniť.

Holandský internacionál skončil na nosidlách. Prvé prognózy o otrase mozgu sa v jeho prípade našťastie nepotvrdili, hoci bezprostredne po zákroku stratil vedomie. V šatni, ešte pred prevozom do nemocnice, však začal znova vnímať.

Cagliari - Novara  2:1 (1:0)
Góly: 38. Ribeiro, 86. Larrivey - 89. Morimoto

Inter Miláno - AS Rím 0:0

• Zdroj: TASR, športky, ts, video.hu