Aké plavky si určite neobliecť

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: internet

BRATISLAVA - Chystáte sa na nákup nových plaviek? Módny návrhári a výrobcovia nám tento rok ponúkajú bohatú ponuku rôznych modelov plaviek a bikín. Stále však ostáva otázne, ktoré plavky sú práve moderné a naopak ktoré sú už dávno OUT.

 

Ak chcete vyzerať  trendovo a zapôsobiť na okolie, mali by ste vyberať plavky, ktoré sú práve v kurze. Pestrofarebnými plavkami nič nepokazíte, práve naopak, výrazne farebné plavky sú tohtoročným trendom. In farbami sú fialová, ružová, modrá, zelená a žltá. Moderné modely sú i v pastelových farbách ako tyrkysová a orgovánová. Ideálne prevedenie je kombináciou pestrých a pastelových farieb.

 

Farby štýlových plaviek by sme mali zvládnuté, ešte nám ostáva vybrať IN vzor. Už dlhšie obdobie v moderných plavkách dominujú kvetinové motívy a tento rok nebude výnimkou. Ku kvetinovým vzorom sa pridajú aj zvieracie motívy, prípadne námornícke pruhy v červeno bielej kombinácií. Všeobecným tohtoročným módnym  cieľom, v kolekciách jar a leto, je zvýrazňovať ženské tvary, ani u plaviek tomu nebude inak. Strihy sú navrhované tak, aby čo najviac vyzdvihovali ženské tvary a prednosti, ktoré vám budú určite najviac lichotiť. Trendy plavky sú tento rok teda, ešte s viacej vykrojenými nohavičkami pri spodných dieloch plaviek a hlbšími výstrihmi pri vrchných dieloch. IN vrchné diely plaviek sú bez ramienok, alebo taktiež trojuholníkové tvary a nohavičky sa orientujú na spojovacie šnúrky. Veľmi pekne a hlavne trendy zvýraznia plavky, ktoré sú obohatené o nejaký vkusný doplnok. Keď hovoríme o doplnkoch ku plavkám máme na mysli rôzne mašličky, mušličky, šperky, kytičky, spony a krúžky rôznych tvarov, veľkosti a farebných prevedení. Spodnú časť zase môžeme spestriť krátkymi zvinovacími sukienkami, prípadne šatkou.

 

Každopádne móda, ktorá bude veliť tohtoročnej sezóne plaviek, nemusí byť vašim rozhodujúcim kritériom pri ich výbere. Platí že IN plavky sú predovšetkým tie, ktoré Vám sadnú. Pri tom základným kritériom sú – strih, vzor a farebnosť. Samozrejme pri vyberaní plaviek, nejde len o tieto kritéria a to ako daný model ladí k Vašim tvarom. Dôležité je aký ste človek vo svojom vnútri a čo vyžarujete. Preto treba poznamenať že staré zaužívané pravidlo, nevystužené šnúrkové modely sú len pre modelky a pre ostatné ženy sú tu plavky v celku, už dávno neplatí. 

 

Ak chcete byť naďalej v kurze z novými plavkami, viete ako na to. Užite si v nich naplno kúpanie, opaľovanie aj ďalšie letné aktivity.  

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Internet
  • Zdroj: športky, fl
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy