VIDEO Chelsea dostala za správanie hráčov pokutu

Rozhodca vylučuje Drogbu za zákrok na Adela TaarabtaRozhodca vylučuje Drogbu za zákrok na Adela Taarabta Zdroj: SITA

LONDÝN - Anglická futbalová asociácia (FA) dala FC Chelsea pokutu 20 000 libier za neadekvátne správanie hráčov v nedeľňajšom londýnskom derby-stretnutí proti Queens Park Rangers (0:1).

Rozhodca Chris Foy vylúčil počas ôsmich minút prvého polčasu na Loftus Road obrancu Josého Bosingwu aj útočníka Didiera Drogbu. FA tiež požiadala trénera Chelsea Andrého Villasa-Boasa, aby vysvetlil svoje verejné komentáre k výkonu hlavného arbitra. Zápis o stretnutí obsahuje aj obvinenia z rasistických urážok Johna Terryho na adresu Antona Ferdinanda, ale kapitán anglického národného odmieta akúkoľvek vinu. FA začala samostatné vyšetrovanie.

• Zdroj: SITA, footyroom