Duel Tatranských vlkov ukončili pre problémy s ľadom

Pracovníci a rozhodcovia sa snažia opraviť dieru v ľadePracovníci a rozhodcovia sa snažia opraviť dieru v ľade Zdroj: tatranskivlci.eu

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Stredajší duel Mládežníckej hokejovej ligy medzi domácim tímom Tatranskí vlci a klubom Strieborné levy Petrohrad rozhodcovia už v I. tretine predčasne ukončili pre technické problémy s ľadom. Informuje o tom oficiálna stránka jediného slovenského zástupcu v MHL.

Už úvod zápasu, začiatok ktorého bol naplánovaný na 13.00 h, museli posunúť o 15 minút pre nerovnosť na ľade za jednou z bránok. V štvrtej minúte duelu sa vedenia ujal domáci kolektív zásluhou presného zásahu Petra Lintemera, no ešte v prvom dejstve sa technické problémy objavili opäť.

Arbitri rozhodli, že zvyšný čas prvej dvadsaťminútovky absolvujú mužstvá ako súčasť druhej tretiny, po úprave ľadu však napokon stretnutie predčasne ukončili.

Podľa oficiálnej stránky klubu sa napokon rozhodlo, že zápas sa odohrá v náhradnom termíne, a to ešte dnes. Predpokladaný začiatok je o 17:00.