VIDEO Staňa s Lašákom nezabránili prehrám, gól Ružičku

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: internet

MOSKVA - V nedeľnajšom programe hokejovej KHL zvíťazil Traktor Čeľabinsk nad CSKA Moskva 2:1. V drese hostí si v bráne výborne počínal slovenský gólman Rastislav Staňa, ktorý zneškodnil 30 striel domácich, no ani to na body nestačilo.

 

Podobnú štatistiku úspešnosti zákrokov mal aj ďalší slovenský gólman Ján Lašák v bránke Amuru Chabarovsk, ale ani on sa z bodov netešil. Lašák si poradil s 32 strelami hráčov Avangardu Omsk, no domáci napriek tomu vyhrali 3:2.

 

Štatistiku kanadského bodovania si vylepšil o jednu asistenciu slovenský obranca Tomáš Starosta, ktorého Jugra Chanty-Mansijsk zvíťazila nad Novosibirskom 4:1.

 

Rovnako o jeden bod za prihhrávku si svoje osobné štatistiky vylepšil aj Štefan Ružička, ale jeho Spartak Moskva prehral na ľade Dinama Riga 1:4.

 

Hokejisti Spartaka Moskva prehrali v Lotyšsku na ľade Dinama Riga 1:4, keď čestný úspech hostí zaznamenal slovenský útočník Štefan Ružička.

 


Barys Astana - HC Lev Poprad 2:1 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)


Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) - Ján Lašák (Chabarovsk) odchytal celý zápas


 

Traktor Čeľabinsk - CSKA Moskva 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) - Rastislav Staňa (CSKA) odchytal celé stretnutie


Avtomobilist Jekaterinburg - Dinamo Minsk 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)

 

Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuzneck 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)


Jugra Chanty-Mansijsk - Sibir Novosibirsk 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

 

Víťaz Čechov - Severstaľ Čerepovec 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)


Dinamo Riga - Spartak Moskva 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) - Štefan Rúžička 0+1

 

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: internet
  • Zdroj: TASR, SITA, youtube

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy