Fábregas: Hrať budem jedine za Arsenal alebo Barcu

FábregasFábregas Zdroj: SITA

BARCELONA - Španielsky stredopoliar Cesc Fábregas skonštatoval, že nevylučuje ukončenie kariéry v drese svojho terajšieho zamestnávateľa FC Barcelona. V prípade zmeny dresu si vie predstaviť iba prípadný návrat do Arsenalu Londýn.

"Nevidím inú eventualitu, než hrať za Arsenal či Barcelonu," povedal Fábregas pre Sky Sport News a dodal: "Vždy rád zavítam nazad do Londýna pozrieť si nejaký zápas a navštíviť chalanov. Do budúcnosti sa teda v tomto smere nedá nič vylúčiť. Zároveň dúfam, že v Barcelone zostanem na veľmi dlhý čas, ba dokonca raz uzavriem práve v jej kádri moju aktívnu činnosť."

 

Fábregas sa v lete po ôsmich rokoch u "kanonierov" vrátil z Londýna do katalánskej metropoly, kde bol členom mládežníckej prípravky v období 1997 - 2003.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy