Saville pri preberaní trofeje: Cítim sa na ho...
Luke Saville Zdroj: australianopen.com MELBOURNE - Šampión vo dvojhre chlapcov na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne Luke Saville (17) sa počas preberania trofeje nepredviedol ako najlepší rečník.
Austrálčan, ktorý minulý rok podľahol vo finále spomenutého turnaja Čechovi Jiřímu Veselému, povedal prítomným divákom v Aréne Roda Lavera, že sa po víťazstve cíti "na ho...", ale je to lepšie ako prehra. Saville, ktorý pochádza z mestečka Cobdogla v južnej Austrálii, kde žije len 232 obyvateľov, priznal, že mal viac vážiť svoje slová.
"Budem asi ľutovať, čo som povedal, ale v návale emócií som zo seba dostal len to, čo som cítil. Ešte šťastie, že som nepoužil iné slovo z repertoára," vyhlásil mladík.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: australianopen.com
- Zdroj: SITA


































































































