VIDEO Arsenal vypadol z FA Cupu, remíza Chelsea

Ryan Bertrand a Wade ElliottRyan Bertrand a Wade Elliott Zdroj: SITA

LONDÝN - V sobotňajších dueloch osemfinále Anglického pohára - FA Cupu sa zrodilo prekvapenie v Londýne, keď Chelsea na svojom štadióne nedokázala zdolať Birmingham. Hostia sa dostali do vedenia v 20. minúte gólom Murphyho, ideálnu šancu vyrovnať mal už o tri minúty Mata, avšak nepremenil pokutový kop. Aspoň opakovanie duelu napokon zariadil v 62. minúte hlavičkou Sturridge.

Everton zariadil postup cez druholigový Blackpool za šesť úvodných minút. Hneď z prvej akcie sa presadil Drenthe a o päť minút neskôr pridal druhý gól Stracqualursi.

Arsenal Londýn sa nedokázal otriasť z vysokej prehry v Lige majstrov v Miláne a po prehre 0:2 na pôde Sunderlandu sa rozlúčil s pohárovou súťažou.

Everton - Blackpool 2:0 - Ján Mucha (Everton) nefiguroval v zápise o stretnutí

Millwall - Bolton 0:2

Norwich - Leicester 1:2

Chelsea - Birmingham 1:1

Sunderland - Arsenal Londýn 2:0

<center><iframe frameborder="0" width="480" height="323" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/xotu7j"></iframe><br /><a href="https://www.dailymotion.com/video/xotu7j_sunderland-2-0-arsenal-footyroom-com_animals" target="_blank"></a> <i><a href="https://www.dailymotion.com/footyroom" target="_blank"></a></i></center>

• Zdroj: SITA, športky, ts, dailymotion