Futbalistky v prvom zápase Chorvátkam nedali šancu

Ilustračné foto
Ilustračné foto

UMAG - Slovenské reprezentantky zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase na ihrisku Chorvátska 4:1. V Umagu otvorila skóre ešte v prvom polčase Veronika Klechová, ktorá sa presadila aj po zmene strán. Ďalšie dva góly pridali Dana Fecková a Diana Bartovičová. Na svojej oficiálnej stránke o tom informoval Slovenský futbalový zväz.

Zverenky trénera Zsolta Pakuszu, ktoré nenašli premožiteľa už v ôsmom zápase v rade, odohrajú druhý zápas s rovnakým súperom v piatok 2. marca.

 

 

Chorvátsko - Slovensko 1:4 (0:1)
Góly: 57. Žigičová - 38. a 79. Klechová, 61. Fecková, 81. Bartovičová, bez kariet

Slovensko: Gazdíková - Bírová, Matysová, Mravíková, Šušková (61. Fischerová) - Ondrušová - Klechová, Škorvánková, Rybárová (72. Rybanská), Fecková (85. Pračková) - Haršányová (24. Bartovičová)

Zsolt Pakusza, tréner: "Prvý polčas nebol z našej strany ideálny, bolo vidno, že dievčatá ešte ne sú po zimnej príprave v optimálnej forme. V druhom polčase sme už ale jednoznačne dominovali, rozohrali sme sa, mali sme istejšie prihrávky aj medzihru. Vypracovali sme si niekoľko čistých gólových príležitostí a myslím, že sme zaslúžene vyhrali. Tie hráčky, ktoré dnes nehrali, pravdepodobne nastúpia v druhom zápase v piatok, takže základná zostava bude iná. Dúfam však, že opäť zvíťazíme."


Zdroj:
TASR
Foto:
Internet

DISKUSIA