Howarda bolí chrbát, príde o play off i o olympiádu

Dwight HowardDwight Howard Zdroj: SITA

NEW YORK - Hviezdny pivot Dwight Howard z Orlanda Magic má po sezóne, pre operáciu chrbta nebude hrať ani v play off a nestihne ani olympiádu v Londýne. Informoval o tom v noci na piatok jeho zamestnávateľ.

Howard už odletel do Los Angeles, kde sa podrobí chirurgickému zákroku, ktorá mu má pomôcť s problémami. Šesťnásobný účastník zápasov All stars vynechal posledných šesť zápasov Orlanda, keď sa koncom marca začal sťažovať na silné bolesti chrbta.

"Je v jeho záujme, aby operácia prebehla čo najskôr, konzultovali sme to s dvoma odborníkmi. Situácia sa nezlepšovala, nevravím, že sa zhoršovala, ale nedostavil sa priaznivý vývoj," povedal generálny manažér Magic Otis Smith.

"Lekár mi povedal, že hneď po zákroku môžem rehabilitovať a do plného tréningu môžem ísť o štyri mesiace. Neobávam sa ničoho, verím, že sa vrátim ešte silnejší," povedal trojnásobný najlepší defenzívny hráč profiligy.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: TASR, SITA

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy