Domáca prehra Málagy, osemgólová prestrelka v Zaragoze

Gólové oslavy futbalistov San Sebastiánu Gólové oslavy futbalistov San Sebastiánu Zdroj: goal.com

MADRID - V 11. kole španielskej futbalovej La Ligy zvíťazilo Rayo Vallecano nad Celtou de Vigo 3:2. Aj napriek tomu, že hostia viedli od 34. minúty dvojgólovým rozdielom, v druhom polčase zvrátili nepriaznivý stav domáci futbalisti, ktorí napokon vyhrali 3:2. V tom čase už hrali hostia bez vylúčeného Cabrala, ktorý putoval predčasne pod sprchy po druhej žltej karte v 40. minúte.

V ďalšom stretnutí si posledná Osasuna posilnila sebavedomie jasným víťazstvom 3:0 na ihrisku predposledného Espanyolu Barcelona.

Gólová prestrelka v Zaragoze vyznela pre domácich, ktorí zdolali Deportivo La Coruňa 5:3. Víťazný tím dokonale využil presilovku, pri stave 2:1 pre Depor putoval v 49. minúte po druhej ŽK predčasne do kabín Pizzi.

V poslednom večernom stretnutí účastník tohtoročnej edície Ligy majstrov Málaga prekvapivo na domácej pôde nestačila na Real Sociedad San Sebastián. Saviola síce dokázal odpovedať na úvodný gól Velu, ale Prieto napokon zabezpečil pre hostí plný bodový zisk.

Rayo Vallecano - Celta de Vigo 3:2 (0:2)
Góly: 59. Baptistao, 72. Tito, 82. Piti (z 11 m) - 12. a 34. Iago Aspas, ČK: 40. Cabral (Celta de Vigo)

Espanyol Barcelona - Osasuna Pamplona 0:3 (0:1)
Góly: 22. Cejudo, 63. Sola, 77. Onwu

Real Zaragoza - Deportivo La Coruňa 5:3 (1:2)
Góly: 27. Apono (z 11 m), 61. Montanes, 66. Gonzalez, 77. a 82. Postiga - 13. Gama, 21. Riki, 90.+1 Bodipo

FC Málaga - San Sebastián 1:2 (1:1)
Góly: 37. Saviola - 1. Vela, 59. Prieto

• Zdroj: TASR, videa.hu