Najnovšie zo Športiek

FotoVideo Phil Foden a Ansgar
Video
VIDEO Vedúci gól Dortmundu nestačil: Manchester City v druhom polčase obral domácich o postup

DORTMUND - Futbalisti Manchestru City postúpili do semifinále Ligy majstrov 2020/2021. Po domácej výhre 2:1 nad Borussiou Dortmund zvíťazil Manchester...

FotoVideo Mohamed Salah a Nacho
Video
VIDEO Liverpool sa na domácom Anfielde na obrat nezmohol: Odvetný šláger s Realom nemal víťaza

LIVERPOOL - Futbalisti Realu Madrid postúpili do semifinále Ligy majstrov 2020/2021. V stredajšej štvrťfinálovej odvete Real bezgólovou remízou na Anfielde...

Foto Zrekonštruovaný štadión v Prešove
Tipos extraliga po 23 rokoch opäť v Prešove? Barani dementovali správy o HC Slavia Prešov!

PREŠOV - Mestská rada mesta Prešov schválila návrh Memoranda o spolupráci pri zabezpečení hokejovej extraligy v Prešove. Najvyššia súťaž by sa tak na zrekonštruovanom...

Zľava Brant Harris (Bratislava)
Ďalšia semifinálová dráma Slovana so Zvolenom: Víťazný gól štyri sekundy pred koncom predĺženia!

ZVOLEN - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v druhom dueli semifinále Kaufland play off Tipos extraligy na ľade HKM Zvolen 3:2 po predĺžení a v sérii...

Video Prázdne tribúny na Anfielde
Video
VIDEO Madridský gigant zažil v Liverpoole tvrdé privítanie: Na autobus Realu zaútočili chuligáni!

LIVERPOOL - Autobus s futbalistami Realu Madrid sa pri príchode na štadión Anfield pred stredajšou štvrťfinálovou odvetou Ligy majstrov s FC Liverpool...

Video Miroslav Šatan na tlačovej
Video
VIDEO Šatan oznámil vynútené zmeny v zostave: Máme hráča, ktorý bol v kontakte s pozitívnou osobou

PIEŠŤANY - V kádri slovenskej hokejovej reprezentácie na úvodné štyri prípravné stretnutia pred MS nastala jedna zmena. Útočník HK Nitra Andrej Šťastný...

Mohamed Salah a Ferland
ONLINE
Liverpool FC - Real Madrid CF: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

John Stones po góle
ONLINE
Borussia Dortmund - Manchester City: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

DORTMUND - Medzi elitné kvarteto sa prebojoval aj Manchester City, ktorý po domácej výhre 2:1 nad Borussiou Dortmund zvíťazil rovnakým výsledkom aj v odvete...

Video Zlatan Ibrahimovič opúšťa ihrisko
Video
Aj Zlatan to pocítil na vlastnej koži: CZ Belehrad dostala trest za rasizmus voči Ibrahimovičovi

NYON - Európska futbalová únia (UEFA) potrestala Crvenu Zvezdu Belehrad za rasizmus voči Zlatanovi Ibrahimovičovi. Incident sa stal počas februárového...

Ondřej Kúdela dostáva žltú
Z rasizmu obvinený Kúdela po tvrdom treste príde o EURO: Máme vážne pochybnosti

ZÜRICH - Futbalista Slavie Praha Ondřej Kúdela dostal od disciplinárky UEFA dištanc na desať zápasov za rasistickú urážku Glena Kamaru v dueli Európskej...