Najnovšie zo Športiek

Na snímke zľava Milan
Oslava futbalu na Žitnom ostrove: Šláger DAC so Slovanom priniesol strhujúcu gólovú prestrelku

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti DAC Dunajská Streda zvíťazili v 7. kole nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o titul nad majstrovským Slovanom Bratislava...

HC Dynamo Pardubice -
ONLINE
HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec: Online prenos zo 7. zápasu finále českej extraligy

PARDUBICE - Českí fanúšikovia sa dočkali. Finálová séria sa rozhodne v poslednom siedmom zápase na ľade v Pardubiciach. Ide o všetko, kto sa bude radovať...

Futbalisti OSC Lille sa
OSC Lille po obrate uspel na ihrisku Metz, Nice sa dočkal triumfu v Štrasburgu

PARÍŽ - Futbalisti Stade Brest zvíťazili v nedeľňajšom zápase 31. kola Ligue 1 na pôde Stade Rennes 5:4. Deväťgólovú prestrelku rozhodol v úplnom závere...

FotoVideo Oslavujúci Carlos Alcaraz
Video
VIDEO Alcaraz a Rubľov v boji o osemfinále nezaváhali, Holanďan vystavil stopku Runemu

MADRID - Holandský tenista Tallon Griekspoor sa prebojoval do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Madride. V 3. kole v pozícii nasadenej dvadsaťštvorky...

Eliška Mintálová
Mirgorodský, Mintálová, Luknárová a Halčin s výhrami: Na Liptove padne definitíva

BRATISLAVA - Eliška Mintálová zopakovala víťazstvo v ženskom kajaku na druhých nominačných pretekoch vodných slalomárov na divokej vode v Čunove.

Tešiaci sa tréner Sparty
Regáli zariadil triumf Karvinej, Sparta, Slavia a Plzeň na záver základnej časti nezaváhali

PRAHA - Futbalisti Sparty Praha vyhrali základnú časť najvyššej českej súťaže. Do nadstavbovej skupiny o titul pôjde mužstvo dánskeho trénera Briana Priskeho...

Hráčky MŠK Iuventa Michalovce
Slovenský zástupca to v Portugalsku dokázal: Michalovce vo veľkom finále zabojujú o titul!

LISABON - Hádzanárky Iuventy Michalovce postúpili do finále Európskeho pohára EHF. V nedeľňajšom odvetnom semifinálovom súboji remizovali na palubovke...

Video Česká tenistka Sára Bejlek
VideoZostrihy
VIDEO Prelomový turnaj osemnásťročnej Češky: V boji o štvrťfinále vyzve svetovú štvorku

MADRID - Osemnásťročná česká tenistka Sára Bejlek na turnaji v Madride pokračuje vo víťaznom ťažení. V treťom kole porazila 6:3, 6:1 Američanku Ashlyn...

Strieľajúci Son Heung-min v
Z jasnej záležitosti nečakaná dráma: Arsenal aj po prestížnom derby kraľuje Premier League

LONDÝN - Futbalisti Arsenalu zvíťazili v sobotňajšom zápase 35. kola Premier League na ihrisku Tottenhamu Hotspur 3:2 a udržali sa na čele tabuľky. "Gunners"...

DAC 1904 Dunajská Streda
ONLINE
DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos zo šlágra Niké ligy

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti majstrovského ŠK Slovan Bratislava prehrali v šlágri na pôde FC DAC 1904 Dunajská streda po divokom priebehu 3:5.