Slovnaft Cup - strana 2

MFK Zemplín Michalovce -
Slovnaft Cup
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava: Online prenos zo štvrťfinále Slovnaft Cupu

MICHALOVCE - Futbalisti FC Spartak Trnava zvíťazili v štvrťfinálovom súboji Slovnaft Cupu na pôde MFK Zemplín Michalovce 2:0.

Na snímke štart zimnej
Senzácia v Slovnaft Cupe: Oduševnený treťoligista vyradil účastníka Niké ligy a je v semifinále!

LIPANY - Futbalisti treťoligistu ŠK Odeva Lipany postúpili do semifinále Slovnaft Cupu.

FotoVideo Zľava Dávid Strelec, Kyriakos
Video Slovnaft Cup
Slovan nemusela mrzieť zahodená penalta: Belasých do štvrťfinále poslal striedajúci žolík

BRATISLAVA - ŠK Slovan Bratislava postúpil do štvrťfinále po domácom osemfinálovom víťazstve 1:0 nad MŠK Žilina, ktoré zariadil v 66. minúte Nino Marcelli.

ŠK Slovan Bratislava –
ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina: Online prenos z osemfinále Slovnaft Cupu

BRATISLAVA – Futbalisti ŠK Slovan Bratislava postúpili do štvrťfinále Slovnaft Cupu po domácom triumfe nad MŠK Žilina 1:0.

Trofej pre víťaza Slovnaft
Treťoligista i šláger Slovana so Žilinou: V Slovnaft Cupe ide do tuhého, prehľad stredajších duelov

BRATISLAVA - V Slovenskom pohári sú v stredu na programe dva štvrťfinálové a jeden osemfinálový zápas s päťnásobným zastúpením futbalovej Niké ligy.

FotoVideo Na snímke futbalisti Trnavy
VIDEO Obrat v priebehu piatich minút: Trnava vstala z mŕtvych a po otočke postupuje ďalej!

KOŠICE - Futbalisti Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u. V sobotňajšom súboji 5. kola zvíťazili na pôde FC Košice...

FC Košice - FC
FC Košice - FC Spartak Trnava: Online prenos z osemfinále Slovnaft Cupu

Poznáme štvrťfinálové dvojice Slovnaft Cupu: Žreb priniesol zaujímavé šlágre favoritov

BRATISLAVA - Obhajca trofeje Spartak Trnava sa v prípade postupu do štvrťfinále futbalového Slovnaft Cupu stretne s Michalovcami.

Ak hľadáte prekvapenie, pod Čebraťom ho nenájdete: Ružomberok potvrdil postup v pohári

RUŽOMBEROK - Futbalisti MFK Ružomberok postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u.

Video Druhý sprava tréner ŠK
VIDEO Súboj Slovanov dopadol jasne v prospech favorita: Osemfinále prinesie pikantný duel!

GALANTA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vyhrali vo 4. kole Slovnaft Cup-u na ihrisku Slovana Galanta 3:0.

FC Slovan Galanta -
FC Slovan Galanta - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos zo 4. kola Slovnaft Cupu

Gólová radosť futbalistov Podbrezovej
Po lige ich zdolali aj v pohári: Podbrezová postúpila už do štvrťfinále Slovnaft Cupu

ZLATÉ MORAVCE - Futbalisti FK Železiarne Podbrezová postúpili do štvrťfinále Slovnaft Cupu. V piatkovom súboji dvoch prvoligistov zvíťazili na ihrisku...

Na snímke radosť hráčov
Michalovce nedopustili ďalšie prekvapenie, Devínska Nová Ves dosnívala krásny sen

BRATISLAVA - Futbalisti účastníka 5. ligy Lokomotíva Devínska Nová Ves sa nepostarali o ďalšie prekvapenie v Slovnaft Cupe.

Hráč DAC Fernand Bi
Prvopolčasová zahrievačka a palebné druhé dejstvo: DAC pohodlne prešiel sitom Slovnaft Cupu

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Futbalisti FK DAC 1904 Dunajská Streda zvíťazili v 5. kole Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u na ihrisku FK Spišská Nová Ves 3:0.

Na snímke radosť hráča
Z vyrovnania sa tešili len na chvíľu: Daniel zariadil triumf Trnavy na pôde druholigistu

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Futbalisti FC Spartak Trnava vyhrali vo 4. kole Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u na ihrisku MŠK Považská Bystrica 2:1.

Stačí zdolať treťoligovú prekážku: Slovnaft Cup chystá megašláger našich veľkoklubov

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava sa v prípade postupu cez Galantu predstavia v 5. kola Slovnaft Cupu v šlágri proti MŠK Žilina.

Maximálna senzácia v Slovnaft Cupe: Trenčín vybuchol s mužstvom z piatej ligy!

BRATISLAVA - Futbalisti Trenčína prehrali vo 4. kole Slovnaft Cupu na pôde účastníka 5. ligy Devínskej Novej Vsi.

Na snímke hlavný tréner
Slovensko
Ďalší účastník Niké ligy pristúpil k zmene: Mimoriadne zaujímavá ponuka zlákala extrénera Dukly!

BANSKÁ BYSTRICA - Futbalový klub MFK Dukla Banská Bystrica ukončil spoluprácu s trénerom Michalom Ščasným.

Totálna pohroma pre účastníka Niké ligy: Stredoslovenský súboj priniesol veľké prekvapenie

ŽIAR NAD HRONOM - Futbalisti Banskej Bystrice prehrali vo 4. kole Slovnaft Cupu na pôde druholigového Pohronia 0:1. O vyradenie účastníka najvyššej súťaže...

Na snímke gólová radosť
Sviatok futbalu v Seredi: Zápas proti Slovanu ponúkol štyri góly i veľké emócie

SEREĎ - Futbalisti úradujúceho slovenského šampióna ŠK Slovan Bratislava nezaváhali v 3. kole Slovenského pohára (Slovnaft Cupu) a postúpili do šestnásťfinále....