Slovnaft Cup - strana 5

FotoVideo Na snímke radosť hráčov
Video Slovnaft Cup
Neskutočné, čo sa dialo v Trnave! Zápas Spartaka s Michalovcami priniesol infarktový záver

TRNAVA - Futbalisti fortunaligového Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Obhajcovia trofeje prešli v penaltovom...

Novým trénerom fortunaligového futbalového
Slovnaft Cup
Osemfinále Slovnaft Cupu: Skalica prekvapila Ružomberok, Galádovci prehrali s druholigistom

BRATISLAVA - Futbalisti fortunaligového FC ViOn Zlaté Moravce vypadli v osemfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. V utorok prehrali na ihrisku druholigového...

Žreb 5. kola Slovnaft
Žreb 5. kola Slovnaft Cupu: Spoznali sme osemfinálové dvojice

BRATISLAVA - Obhajca trofeje Spartak Trnava sa v 5. kole Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cupu stretne s Michalovcami. Osemfinálové dvojice 54....

Radosť hráčov Trnavy po
Na víťazstvo sa nemuseli vôbec nadrieť: Spartak Trnava ide do ďalšieho kola Slovnaft Cupu

SEREĎ - Futbalisti FC Spartak Trnava vyhrali vo 4. kole Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku ŠKF Sereď 3:0.

Na snímke radosť hráčov
Michalovce uspeli v 4. kole Slovenského pohára na pôde Dubnice, Skalica postúpila v Lipanoch

DUBNICA NAD VÁHOM - Futbalisti Michaloviec vyhrali v utorkovom zápase 4. kola Slovenského pohára na pôde Dubnice nad Váhom 3:0. Fortunaligová Skalica zvíťazila...

Erik Gyurákovics
Vychytal Žilinu, ale tam sa jeho ambície nekončia: Chcel som sa ukázať aj proti silnému súperovi

BRATISLAVA - Favorizovaná Žilina minulý týždeň zahanbujúco vypadla v 4. kole Slovnaft Cupu s druholigovým Šamorínom po tesnej prehre 2:1.

Futbalista MFK Ružomberok Martin
Po vypadnutí DAC opäť prekvapenia: So Slovnaft Cupom sa rozlúčila ďalšia dvojica z Fortuna ligy!

BRATISLAVA - Po včerajšom obrate Humenného a senzačnom pohárovom vypadnutí futbalistov Dunajskej Stredy, sa dnes so Slovnaft Cupom rozlúčila ďalšia dvojica...

Video Na snímke hlavný tréner
VIDEO Nečakaný koniec v Slovnaft Cupe! Dunajská Streda prehrala na pôde druholigistu

HUMENNÉ - Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prekvapujúco prehrali v utorňajšom stretnutí 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku FK...

Na snímke Košická futbalová
Dvakrát viedli, aj tak vypadli: Futbalisti FC Košice skončili v 4. kole Slovnaft Cupu

BRATISLAVA - Futbalisti KFC Komárno zvíťazili v utorňajšom stretnutí 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku FC Košice 3:2.

Slovenský futbalový zväz
Niké liga
Fortuna liga sa bude hrať už len na prírodnej tráve: Ostrý odkaz Žilinčanov!

BRATISLAVA - Členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu v utorok rokovali o dejisku finále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2022/2023 a...

Gólové oslavy futbalistov Slovana
Žreb 4. kola Slovnaft Cupu: Súperov spoznali aj Slovan a Spartak

BRATISLAVA - Obhajca trofeje Spartak Trnava sa vo 4. kole Slovenského pohára - Slovnaft Cupu stretne s ŠKF Sereď. Finalista uplynulého ročníka Slovan Bratislava...

FotoVideo Abdulrahman Taiwo (FC Spartak
VIDEO Slovan aj Trnava v Slovnaft Cupe deklasovali súperov, Púchov nadelil šestku Galante!

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava i Spartaka Trnava sa bez problémov prebojovali do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu.

Video Vľavo strelec Jaromír Zmrhal
VIDEO Slovan si splnil povinnosť: Kapitán Weiss doviedol belasých do ďalšieho kola Slovnaft Cupu

BRANČ - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava postúpili do 3. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u, keď v 2. kole zvíťazili na ihrisku OFK Branč 2:0.

Hráči MFK Banská Bystrica
Banská Bystrica a Skalica potvrdili pozíciu favorita: Predstavia sa v štvrtom kole Slovenského pohára

RIMAVSKÁ SOBOTA - Futbalisti fortunaligových klubov MFK Dukla Banská Bystrica a MFK Skalica sa prebojovali do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu....

Pohronie postúpilo do 4. kola Slovnaft Cupu, rozhodujúci gól padol z penalty

MARTIN - Futbalisti FK Pohronie sa prebojovali do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu.

Ján Kocian
Fortunaligisti v Slovenskom pohári nezaváhali, Zlaté Moravce zdolali Inter až po penaltách

BRATISLAVA -Futbalisti FK Železiarne Podbrezová zvíťazili v 3. kole Slovenského pohára - Slovnaft cupu na ihrisku FK Poprad 4:0. Postupom do 4. kola napodobnili...

Tréner MFK Tatran Liptovský
Najstarší slovenský klub senzáciu nedopustil: Prešov v pohári otočil súboj so štvrtoligistom

BRATISLAVA - Futbalisti Tatrana Prešov sa prebojovali do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu.

Hráči Dunajskej Stredy sa
Sympatický výkon outsidera zo stredného Slovenska: Dedinka vytrápila Dunajskú Stredu!

DUNAJSKÁ STREDA - Úlohu favorita splnili hráči FC DAC 1904 Dunajská Streda, ktorí zvíťazili na ihrisku FK Filjo Ladomerská Vieska 4:2. Druholigové Pohronie...

Tréner Spartaka Michal Gašparík
Trnava sa triasla do poslednej chvíle: Štvrtoligista takmer šokoval obhajcu pohárovej trofeje!

BRATISLAVA - Futbalisti Spartaka Trnava sa s veľkou námahou prebojovali do 3. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Obhajca trofeje zvíťazil v stredajšom...

Michalovce nedopustili v Slovenskom pohári prekvapenie, do tretieho kola idú aj Trebišov a Sereď

ROŽŇAVA - Futbalisti MFK Zemplín Michalovce sa prebojovali do 3. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Fortunaligista zvíťazil v utorňajšom stretnutí...