Ostatné súťaže - strana 3

Slovenskí hokejisti úspešne vstúpili
Ostatné súťaže
Slováci absolútne zdevastovali hokejového trpaslíka: Na univerziáde sme stále neinkasovali

LAKE PLACID - Slovenskí hokejisti uspeli aj vo svojom druhom zápase na Svetovej zimnej univerziáde v Lake Placid, v noci na sobotu deklasovali Veľkú Britániu...

Hokejisti HK 95 Panthers
Považská Bystrica zdolala Skalicu: O všetkom rozhodla päťgólová druhá tretina

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Hokejisti HK ‘95 Považská Bystrica zvíťazili v utorkovom zápase 29. kola SHL nad HK ESMERO Skalica 5:4.

Slovenský hokejista Peter Cehlárik
Cehlárikov tím čaká po prvom semifinále Ligy majstrov ťažká odveta: Zug podľahol Tampere

TAMPERE - Hokejisti fínskej Tappary Tampere zvíťazili 2:0 v prvom semifinále Ligy majstrov nad EV Zug, v ktorého drese sa predstavil aj Slovák Peter Cehlárik.

Video Martin Chromiak
Video Ostatné súťaže
VIDEO Chromiak strelil prvý gól v sezóne, mal šancu skórovať aj z trestného strieľania

COACHELLA VALLEY - Slovenský hokejista Martin Chromiak strelil v noci na pondelok svoj prvý gól v prebiehajúcej sezóne AHL. Pomohol ním k víťazstvu Ontaria...

Hokejista Sparty Praha David
Sparta Praha ukončila pôsobenie na Spenglerovom pohári: O víťazovi rozhodli až nájazdy

DAVOS - Hokejisti HC Ambri-Piotta sa stali premiérovo víťazmi Spenglerovho pohára v Davose. V dramatickom silvestrovskom finále 94. ročníka zdolali Spartu...

Na snímke hokejisti Sparty
Chýba už len posledný krok: Sparta Praha spoznala finálového súpera Spenglerovho pohára

DAVOS - Prvými finalistami Spenglerovho pohára v Davose sa stali hokejisti Sparty Praha. Český klub zvíťazil v piatkovom semifinálovom dueli nad švédskym...

Hokejisti slovenskej šestnástky na
Perfektná otočka v podaní našej šestnástky: Fínov sme zdolali po famóznej tretej tretine

IMATRA - Slovenskí hokejisti do 16 rokov získali mimoriadne cenný skalp. V piatkovom zápase Turnaja piatich krajín vo fínskej Imatre prehrávali s domácimi...

Hokejová osemnástka pred zápasom
Mladí Slováci zakončili turnaj netradičným spôsobom: Kontumačná výhra 5:0

ZUCHWIL - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov neodohrali svoj záverečný zápas na Turnaji piatich krajín vo švajčiarskom Zuchwile. Dôvodom bol...

Foto Sklamaný tím Kanady po
Trpká pilulka pre svetového velikána: Kanada vypadla zo Spenglerovho pohára

DAVOS - Hokejisti švédskeho tímu Örebro HK postúpili do semifinále Spenglerovho pohára v Davose.

Hokejová osemnástka podľahla rovesníkom z Fínska: Zápas rozhodol gól z druhej tretiny

ZUCHWIL- Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov prehrali vo svojom treťom vystúpení na Turnaji piatich krajín vo švajčiarskom Zuchwile s rovesníkmi...

Hokejista IFK Helsinki Tuomas
Spengler Cup pokračuje: Hokejisti švédskeho Örebro HK si poradili s Helsinkami

DAVOS - V utorkovom zápase Spenglerovho pohára v Davose zvíťazili hokejisti švédskeho Örebro HK nad fínskym IFK Helisnki 5:2.

Foto David Desharnais a brankár
Prekvapenie na úkor svetovej hokejovej veľmoci: Sparta Praha porazila Kanadu

DAVOS - V úvodnom zápase Spenglerovho pohára v Davose zvíťazili hokejisti švajčiarskeho HC Ambri-Piotta nad švédskym Örebrom HK 5:2. Vo večernom dueli...

Video Pavol Regenda
VIDEO Regenda v zámorí opäť exceloval: K dvom gólom pridal aj asistenciu

TUCSON - Slovenský hokejista Pavol Regenda sa v noci na sobotu výraznou mierou pričinil o víťazstvo San Diega Gulls na ľade Tucsonu Roadrunners. V zápase...

Slovenské hokejové reprezentantky do
Reprezentácia
Slovenky do 18 rokov si poradili s Japonkami: O celkový triumf si zahrajú s Českom

VIERUMAKI - Slovenské hokejové reprezentantky do 18 rokov zvíťazili aj v druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín vo Vierumäki.

Pavol Skalický
Pavol Skalický si pripísal deviaty bod v sezóne: Gólom prispel k víťazstvu TPS Turku

KOUVOLA - Slovenský hokejista Pavol Skalický prispel gólom vo fínskej Liige k výhre svojho klubu TPS Turku 4:1 nad KooKoo.

Gólová radosť hráčov Lotyšska
Lotyšsko si v tesnom zápase poradilo s Nórmi: Rozuzlenie duelu priniesol až gól v predĺžení

BRATISLAVA - Hokejisti Lotyšska zvíťazili v piatkovom zápase Kaufland Cupu v Bratislave nad Nórskom 4:3 po predĺžení.

hráči HC 19 Humenné
Hokejisti Humenného sú opäť na čele tabuľky SHL, zo Skalice si doniesli plný počet bodov

SKALICA - Hokejisti Humenného zvíťazili v predohrávke 26. kola SHL na ľade Skalice 4:1. Humenčania sú znovu na prvom mieste tabuľky so ziskom 52 bodov,...

Video Radosť hráčov Tappara Tampere
Video Európa
VIDEO Liga majstrov spoznala svojich semifinalistov: Tampere aj Lulea zabojujú o finále

BRATISLAVA - Hokejisti švajčiarskeho tímu EV Zug a švédskej Frölundy postúpili do semifinále hokejovej Ligy majstrov.

Filip Pešán a hokejisti
Filip Pešán už nekoučuje Martina Bakoša: Švajčiarsky klub učinil radikálny krok

PORRENTRUY - Bývalý tréner českej hokejovej reprezentácie Filip Pešán skončil na striedačke švajčiarskeho tímu HC Ajoie. Klub, v ktorom pôsobí aj slovenský...

Martin Gernát a jeho
Martin Gernát prichystal spoluhráčovi víťazný gól: Pripísal si 13. bod v sezóne

BERN - Slovenský hokejista Martin Gernát si pripísal bod za asistenciu v utorkovom zápase švajčiarskej ligy.