Ostatné súťaže - strana 6

Hráči Capitals sa radujú
Bratislava Capitals
Tím iClinic Bratislava Capitals sa dočkal: Na ľade talianskeho favorita ukončil sériu prehier!

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľnom zápase 12. kola IHL na ľade talianskeho tímu HC Bolzano 5:3. Ukončili tak trojzápasovú...

Na snímke vľavo hore
HC Bolzano - iClinic Bratislava Capitals: Online prenos z 12. kola Ice Hockey League

BOLZANO - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľnom zápase 12. kola IHL na ľade talianskeho tímu HC Bolzano 5:3. Ukončili tak trojzápasovú...

Video Adam Ružička
Video Ostatné súťaže
VIDEO Ružička prispel k výhre Stocktonu: Krásnym tečom prekonal súperovho brankára

NEW YORK - Slovenský hokejista Adam Ružička sa v noci na sobotu gólom a asistenciou podieľal na víťazstve Stocktonu Heat na ľade San Diega Gulls 6:2. V...

Capitals natiahli sériu prehier: Na domácom ľade dostali debakel od Grazu

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom zápase 11. kola IHL s rakúskym tímom Graz 99ers 1:5. V súťaži si pripísali tretiu...

Hokejisti Bratislavy Capitals, v
iClinic Bratislava Capitals - Moser Medical Graz 99ers: Online prenos z ICE Hockey League

Foto Na snímke vpravo Roman
Zápas Bratislavy Capitals muselo rozhodnúť predĺženie: Gól padol hneď po 20 sekundách!

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v utorňajšej predohrávke 25. kola IHL s rakúskym tímom EC Red Bull Salzburg 0:1 po predĺžení....

Gólové oslavy hokejistov iClinic
iClinic Bratislava Capitals - EC Red Bull Salzburg: Online prenos z ICE Hockey League

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals nestačili v nedeľnom zápase 10. kola ICE Hockey League na Viedeň Capitals a prehrali vysoko 1:5 a v...

Prekonaný brankár Peter Hamrlík
Bratislava ťahala v súboji dvoch Capitals za kratší koniec: Viedenčania rozhodli v presilovkách

KLAGENFURT - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom dueli 10. kola ICE Hockey League (IHL) na ľade Viedne Capitals 1:5. Rakúsky tím...

Vienna Capitals - iClinic
Vienna Capitals - iClinic Bratislava Capitals: Online prenos z 10. kola ICE Hockey League

VIEDEŇ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom dueli 10. kola ICE Hockey League (IHL) na ľade Viedne Capitals 1:5. Rakúsky tím rozhodol...

Ďalšie dôležité body do tabuľky: Hokejisti Bratislava Capitals triumfovali po nájazdoch

KLAGENFURT - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals vyhrali v piatkovom dueli 9. kola ICE Hockey League (IHL) na ľade KAC Klagenfurt 3:2 po predĺžení a...

KAC Klagenfurt - iClinic Bratislava Capitals: Online prenos z ICE Hockey League

KLAGENFURT - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľňajšom zápase doma nad Black Wings Linz a v dnešnom zápase zdolali Klagenfurt 3:2 po...

Foto Na snímke hore tréner
Ostatné súťaže
Slovan skončil v tabuľke bez bodu, tréner Döme: Pre našich chalanov je to obrovská škola!

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava prehrali aj vo svojom poslednom vystúpení v F-skupine Ligy majstrov. Na domácom ľade podľahli v stredu Třincu...

Foto Na snímke zľava Rostislav
Slovan neuspel ani v poslednom zápase skupinovej fázy: S Ligou majstrov sa lúči bez bodu!

Proti rakúskemu súperovi nezaváhali: Hokejisti iClinic Bratislava Capitals v IHL s ďalším triumfom

BRATISLAVA - Hokejisti tímu iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola ICE Hockey League (IHL) doma nad Black Wings Linz 3:1. V...

Roman Faith
iClinic Bratislava Capitals - Steel Wings Linz: Online prenos z ICE Hockey League

BRATISLAVA - Hokejisti tímu iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola IHL doma nad tímom Black Wings Linz 3:1.

Peter Draisaitl a Dušan
Capitals v dnešnom zápase už so svojím trénerom: Draisaitl sa vracia na lavičku po covid prestávke

BRATISLAVA - Hokejistov iClinic Bratislava Capitals v nedeľnom domácom zápase ICE Hockey League (IHL) proti Linzu opäť povedie hlavný tréner Peter Draisaitl....

Za päť minút tri
Za päť minút tri góly: Capitals totálne zaspali úvod zápasu! Zo Znojma si vezú prehru

ZNOJMO - Hokejisti tímu iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom zápase 7. kola IHL na ľade HC Orli Znojmo 3:5.

Orli Znojmo - iClinic Bratislava Capitals: Online prenos z ICE Hockey League

Draisaitla zastúpi Pašek: Bratislava Capitals po problémoch s koronavírusom späť v akcii

BRATISLAVA - Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals sa po problémoch s koronavírusom vracia do súťažného diania. V piatok o 18.30 h ho čaká...

Oliver Okuliar v súboji
Oliver Okuliar jediným strelcom SaiPy: Na body to jeho tímu nestačilo

HELSINKI - Slovenský hokejista Oliver Okuliar skóroval v piatkovom dueli fínskej ligy, presným zásahom minútu pred koncom však iba zmiernil prehru svojho...