Wimbledon - Muži - strana 20

Roger Federer
Muži
Parný valec Federer ničí všetkých do radu: Francúzsky súper nemal žiadnu šancu

LONDÝN - Švajčiarsky tenista Roger Federer sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na treťom grandslamovom turnaji sezóny vo Wimbledone (2. - 15....

Foto Srbský tenista Novak Djokovič
Muži
Do osemfinále Wimbledonu Djokovič aj Nadal, Zverev prekvapivo končí

WIMBLEDON - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa stal ďalším osemfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovýom turnaji vo Wimbledone. V 3. kole...

Foto Rafa Nadal
Muži
Nadal na Wimbledone suverénne do 3. kola, Čilič neobháji vlaňajšie finále

WIMBLEDON - Juhoafrický tenista Kevin Anderson postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil...

Foto Miloš Raonič
Muži
Divoké výsledky 2. kola: Raonič ide po dráme ďalej, chorvátsky bombardér končí

WIMBLEDON - Kanadský tenista Miloš Raonič sa prebojoval do 3. kola wimbledonskej dvojhry. Trinásty nasadený hráč vyhral v stredajšom stretnutí 2. kola...

Foto Lukáš Lacko
Muži
Lacko si na Wimbledone hanbu neurobil: Federera trápil v prvých dvoch setoch

LONDÝN - Slovenský tenista Lukáš Lacko nestačil na turnajovú jednotku a obhajcu titulu Švajčiara Rogera Federera, ktorému podľahol za 89 minút 4:6, 4:6,...

Lukáš Lacko
Muži
Lacko môže naraziť na velikána Federera, Gombosa preverí juhoafrický bombardér

LONDÝN - Úspešný kvalifikant Benjamin Bonzi z Francúzska bude súperom slovenského tenistu Lukáša Lacka v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry mužov na treťom...

Andrej Martin
Muži
Andrej Martin prehral v 1. kole kvalifikácie dvojhry Wimbledonu

LONDÝN - Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako dvadsiaty piaty prehral v pondelňajšom zápase 1. kola trojkolovej kvalifikácie o postup do hlavnej...