Ostatné zimné športy - strana 14

Na snímke slovenský sánkár
Zimné športy
Na celkového víťaza stratil len sekundu: Ninis obsadil na podujatí SP v Sigulde 8. miesto

SIGULDA - Slovenský reprezentant v sánkovaní Jozef Ninis obsadil v súťaži mužov na podujatí Svetového pohára v lotyšskej Sigulde 8. miesto.

Foto Dawid Kubacki sa raduje
Ostatné
Kubacki triumfoval v tretej časti Turné štyroch mostíkov, na čele stále Granerud

INNSBRUCK - Poľský skokan na lyžiach Dawid Kubacki triumfoval na treťom podujatí 71. ročníka Turné štyroch mostíkov.

Na snímke nórsky skokan
Turné 4 mostíkov zatiaľ v jasnej réžii Graneruda: Nórsky skokan opäť dokázal zvíťaziť

GARMISCH-PARTENKIRCHEN - Nórsky skokan na lyžiach Halvor Egner Granerud zvíťazil aj na druhom podujatí 71. ročníka Turné štyroch mostíkov v nemeckom Garmisch-Partenkirchene....

Slovenská skokanka na lyžiach
Tretie podujatie Silvestrovského turné jej nevyšlo: Mesíková nepostúpila do druhého kola

LJUBNO - Nórska skokanka na lyžiach Anna Odine Strömová triumfovala na treťom podujatí Silvestrovského turné v slovinskom Ljubne.

FotoVideo Na snímke nórsky skokan
Video Ostatné
VIDEO Absolútna dominancia: Granerud vyhral úvodný diel Turné štyroch mostíkov

OBERSTDORF - Nórsky skokan na lyžiach Halvor Egner Granerud sa stal víťazom úvodného podujatia 71. ročníka Turné štyroch mostíkov v nemeckom Oberstdorfe.

Ostatné
Smola slovenskej reprezentantky: Do 2. kola vo Villachu opäť nepostúpila

VILLACH - Rakúska skokanka na lyžiach Eva Pinkelnigová triumfovala aj na druhom podujatí Silvestrovského turné na domácej pôde vo Villachu.

Ostatné
Tamara Mesíková na úvod Silvestrovského turné nepostúpila do 2. kola

VILLACH - Slovenská reprezentantka v skokoch na lyžiach Tamara Mesíková nepostúpila na úvodnom podujatí Silvestrovského turné do 2. kola.

Ostatné
Skvelý úspech našej reprezentantky: Mesíková postúpila do hlavnej súťaže

VILLACH - Slovenská reprezentantka v skokoch na lyžiach Tamara Mesíková postúpila na úvodnom podujatí Silvestrovského turné do hlavnej súťaže.

Švajčiarsky skokan na lyžiach
Ostatné
Legenda sa na štart nepostaví: Turné štyroch mostíkov vynechá po 22 rokoch

OBERSTDORF - Turné štyroch mostíkov bude prvýkrát po 22 rokoch bez švajčiarskeho skokana na lyžiach Simona Ammanna.

Ruská krasokorčuliarka Kamila Valijevová
Ostatné
Dopingová hriešnica na víťazstvo nedosiahla: Valijevová nevyhrala ani v Rusku

MOSKVA - Favorizovaná Kamila Valijevová prehrala na krasokorčuliarskych majstrovstvách Ruska s 15-ročnou Sofiou Akatjevovou.

Dawid Kubacki pridal v
Ostatné
Štartuje 71. ročník Turné štyroch mostíkov, topfavorit je Kubacki

OBERSTDORF - Stredajšou kvalifikáciou v nemeckom Oberstdorfe bez slovenskej účasti odštartuje 71. ročník Turné štyroch mostíkov.

Na víťaza dokopy stratil necelú sekundu: Jozef Ninis sa prepracoval do najlepšej desiatky

PARK CITY - Slovenský reprezentant v sánkovaní Jozef Ninis obsadil v súťaži mužov na podujatí Svetového pohára v americkom stredisku Park City 8. miesto....

Foto Slovinský skokan na lyžiach
Ostatné
Slovinsko-poľský súboj v Engelbergu: Lanišek zaznamenal tretí triumf v sezóne

ENGELBERG - Slovinský skokan na lyžiach Anže Lanišek vyhral s 320,3 bodmi sobotňajšiu súťaž Svetového pohára v Engelbergu. Vo švajčiarskom stredisku predstihol...

Poľský skokan na lyžiach
Ostatné
Forma ako hrom: Kubacki deklasoval konkurenciu a upevnil si post lídra SP

TITISEE-NEUSTADT - Poľský skokan na lyžiach Dawid Kubacki suverénnym spôsobom vyhral nedeľňajšiu súťaž Svetového pohára v Titisee-Neustadt.

Šoma Uno obsadil prvú
Ostatné
Japonci ovládli finále krasokorčuliarskej Grand Prix: Jednu disciplínu im ukradli Kanaďania

TURÍN - Finále krasokorčuliarskej Grand Prix v Turíne ovládli Japonci. V súťaži mužov triumfoval Šoma Uno, medzi ženami Mai Miharová, v športových dvojiciach...

Valentino Gusel, Chris Corning
Ostatné
Valentino Guseli sa v Edmontone radoval z výhry: Samuel Jaroš sa do finále nekvalifikoval

EDMONTON - Austrálsky snoubordista Valentino Guseli sa stal víťazom sobotných pretekov Svetového pohára v kanadskom Edmontone v disciplíne Big Air. Po...

Slovinský skokan na lyžiach
Ostatné
Slovinská radosť v Nemecku: Anže Lanišek ovládol preteky v Titisee-Neustadt

TITISEE-NEUSTADT - Slovinský skokan na lyžiach Anže Lanišek triumfoval v piatkovej súťaži Svetového pohára v nemeckom stredisku Titisee-Neustadt.

Preteky Freeride World Tour
Ostatné
Výhodná spolupráca pre obe strany: FIS zastreší jeden z najviac vzrušujúcich zimných športov

OBERHOFEN - Medzinárodná lyžiarska federácia zastreší seriál pretekov vo voľnom jazdení Freeride World Tour (FWT). Spolupráca oboch organizácií sa začne...

Jozef Ninis
Ostatné
Aj šprint v Innsbrucku ovládol Gleirscher, Ninis obsadil šieste miesto

INNSBRUCK - Domáci sánkar Nico Gleirscher zvíťazil časom 32,599 sekúnd v nedeľnom šprinte jednotlivcov na podujatí Svetového pohára v rakúskom Innsbrucku.

Foto Nico Gleirscher a jeho
Ostatné
Gleirscher dominanciu Rakúska potvrdil traťovým rekordom: Ninis najlepším z trojice Slovákov

INNSBRUCK - Dominanciou rakúskych sánkarov sa skončili nedeľné preteky Svetového pohára v Innsbrucku. Domáci pretekári obsadili prvé štyri miesta, víťaz...