Ostatné zimné športy - strana 2

Ilustračné foto
Ostatné
Prvá prehra ich nerozhodila: Slováci po ďalšej výhre bojujú o prvenstvo v skupine

GANGNEUNG - Slovenskí reprezentanti v curlingu na vozíku zaznamenali prvú prehru na MS miešaných dvojíc v kórejskom Gangneungu. V stredu podľahli Turecku...

Foto Raskúski skokany Stefan Kraft
Ostatné
Totálna dominancia: Suverénni Rakúšania absolútne ovládli nórsky Trondheim

TRONDHEIM - Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft sa stal víťazom stredajšieho podujatia Svetového pohára v nórskom Trondheime. Na veľkom mostíku dostal...

Slovenský snoubordista Samuel Jaroš
Ostatné
Aj napriek zraneniu predviedol skvelú jazdu: Extrémne podmienky, Jaroš získal medailu

LAAX - Slovenský snoubordista Samuel Jaroš obsadil na pretekoch FIS Európskeho pohára vo švajčiarskom Laaxe tretie miesto v disciplíne slopestyle. Vo finále...

Foto Rjóju Kobajaši po poduajtí
Zimné športy
Dominantné prvé kolo mu napokon stačilo: Kobajaši po triumfe stiahol manko na lídra

TRONDHEIM - Japonský skokan na lyžiach Rjóju Kobajaši sa stal víťazom utorkového podujatia Svetového pohára v nórskom Trondheime.

Claudia Pechsteinová
Ostatné
Športový dôchodok a pohodička pri mori? Kdeže, nemecká legenda (52) má veľkolepé plány

INZELL - Rýchlokorčuliarska legenda Claudia Pechsteinová ani vo veku 52 rokov neplánuje koniec kariéry.

Joy Beuneová potvrdila ziskom
Ostatné
Iba 19-ročný rekordér a holandská hviezda: Stolz a Beuneová vybojovali zlato vo viacboji

INZELL - Americký rýchlokorčuliar Jordan Stolz získal zlato na MS vo viacboji a šprinte v nemeckom Inzelli. Devätnásťročný pretekár dosiahol ziskom 144,740...

Oslavujúci víťaz Johann Andre
Ostatné
Rakúsky suverén sa musel uspokojiť s tretím miestom: Forfang v Osle rozjasal domácich fanúšikov

OSLO - Domáci nórsky skokan na lyžiach Johann Andre Forfang sa stal víťazom nedeľňajšieho podujatia Svetového pohára v Osle.

Foto Femke Koková
Šprintérsky viacboj bol celý v ich réžii: Obe disciplíny ovládli Holanďania

INZELL - Holanďania Femke Koková a Jenning De Boo triumfovali v druhom dni šprintérskeho viacboja na rýchlokorčuliarskych MS vo viacbojoch.

Foto Miho Takagiová
Vyhrala tisícku a pomohlo aj druhé miesto: Takagiová a Dubreuil vedú po prvom dni

INZELL - Kanaďan Laurent Dubreuil a Japonka Miho Takagiová vedú po prvom dni šprintérskeho viacboja na rýchlokorčuliarskych MS vo viacbojoch.

Len 15-ročná líderka
Ostatné
Namiesto veľkej slávy zničená kariéra: Valijevovú vylúčili z ruskej reprezentácie

MOSKVA - Krasokorčuliarka Kamila Valijevová po štvorročnom zákaze činnosti za doping prišla o miesto v ruskej reprezentácii.

Slovenská vlajka - ilustračné
Ostatné
V závere prišli dve prehry a bolo vymaľované: Slováci spoznali svoje umiestnenie na MS

KANG-NUNG - Slovenskí reprezentanti obsadili na majstrovstvách sveta miešaných tímov v paracurlingu v kórejskom Kang-nungu konečné 7. miesto.

FotoVideo Bronzový medailista z juniorských
Video Ostatné
VIDEO Drahokam slovenského športu: Podobné výsledky nám chýbali a začíname si na ne zvykať!

BRATISLAVA - Slovenský krasokorčuliar Adam Hagara označil zisk bronzovej medaily z juniorských MS v Tchaj-peji za svoj najväčší úspech v doterajšej kariére.

Ostatné
Reprezentanti zaknihovali skvelý deň: Slováci dokázali poraziť aj veľkých rivalov

GANGNEUNG - Slovenskí paralympijskí reprezentanti zaznamenali na MS miešaných tímov v curlingu na vozíku dva triumfy.

Jan Hoerl oslavuje vítazstvo
Rakúšan ovládol nedeľňajšie preteky: Líder celkového poradia skončil za očakávaniami

LAHTI - Rakúsky skokan na lyžiach Jan Hörl vyhral nedeľňajšie preteky svetového pohára vo fínskom Lahti. Pokusmi v hodnote 124,0 a 134,5 metra si vyslúžil...

Nemecká posádka oslavuje prvé
Ostatné
Nikto ich nedokáže poraziť: Fantastickí Nemci získali už šiesty titul v rade

WINTERBERG - Nemec Francesco Friedrich so svojou posádkou sa stal v nedeľu vo Winterbergu šiestykrát za sebou majstrom sveta vo štvorboboch.

Slovenský reprezentant v curlingu
Ostatné
Dominancia Slovákov na úvod MS: Paralympijskí reprezentanti vyhrali rozdielom triedy

GANKNEUNG - Slovenskí reprezentanti uspeli v úvodnom vystúpení na MS v curlingu na vozíku v juhokórejskom Gangneungu.

Foto Adam Hagara
Za tvrdú drinu prišla odmena: Slovenský klenot si odnáša z majstrovstiev sveta medailu!

TCHAJ-PEJ - Slovenský krasokorčuliar Adam Hagara získal na juniorských majstrovstvách sveta v Tchaj-pej bronzovú medailu. Zlatý bol Kórejčan Minkyu Seo,...

Lovro Kos
Prekvapenia v Lahti: Slovinec šokoval, líder celkového poradia vypadol v 1. kole!

LAHTI - Slovinský skokan na lyžiach Lovro Kos triumfoval v piatkových pretekoch na podujatí Svetového pohára vo fínskom Lahti. Za skoky dlhé 127,0 a 134,0...

Česká rýchlokorčuliarka Martina Sábliková
Ostatné
Starosti a problémy českej legendy pred koncom kariéry: Som stará, musím rátať s bolesťami

PRAHA - O preteky skôr, ako pôvodne počítala, pred majstrovstvami sveta vo viacboji v Inzelle, musela česká rýchlokorčuliarka Martina Sáblíková ukončiť sezónu.

Ester Ledecká počas tréningu
Ostatné
Slalomy nebudú, predčasný koniec sezóny: FIS zrušila marcové finále Svetového pohára

BERCHTESGARDEN - Medzinárodná lyžiarska a snowboardová federácia FIS zrušila kvôli nedostatku snehu marcové finále Svetového pohára snowboardistov v Berchtesgadene....