Zostrihy zápasov NHL - strana 4

FotoVideo Útočníci Minnesoty Wild Joel
Video Zostrihy NHL
VIDEO Totálna divočina v Minnesote: WOW! Tri hetriky a absolútne šialené skóre

NEW YORK - Hokejisti Calgary so slovenským útočníkom Martinom Pospíšilom zdolali v NHL Winnipeg 6:3 a po troch prehrách sa vrátili späť na víťaznú cestu.

FotoVideo Nathan MacKinnon a Adam
Video NHL
VIDEO Jágrov večer, návrat Slováka a zápas pod holým nebom: V NHL sa bolo na čo pozerať

ARIZONA - Hokejisti Colorada zvíťazili v noci na pondelok v zápase zámorskej NHL nad Arizonou 4:3.

FotoVideo Slovenský hokejista Montrealu Juraj
VIDEO Slafkovský znovu prepísal dejiny Montrealu: Súboj Slovákov priniesol nevídanú smolu

MONTREAL - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský si pripísal asistenciu, no Montreal prehral v noci na nedeľu v NHL doma s Washingtonom 3:4.

FotoVideo Jordan Martinook (48) oslavuje
Video NHL
VIDEO Carolina uštedrila Arizone debakel, Ružička chýbal: Víťazstvo režírovali Drury s Nečasom

TEMPE - Hokejisti Caroliny zvíťazili v jedinom nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Arizony 5:1.

FotoVideo Juraj Slafkovský v zápase
VIDEO Slafkovského nemá kto zastaviť: Ďalší famózny zápas, nový rekord je na svete!

NEW YORK - Slovenský útočník Juraj Slafkovský zaznamenal gól a asistenciu pri prehre hokejistov Montrealu Canadiens na ľade New Yorku Rangers 4:7 v noci...

FotoVideo Hokejisti Minnesoty Wild oslavujú
Video NHL
VIDEO Jediný Slovák v akcii: Ružička dostal pramálo priestoru, Arizona sa topí v problémoch

ARIZONA - Hokejisti Arizony v zostave so slovenským útočníkom Adamom Ružičkom podľahli v zámorskej NHL na domácom ľade Minnesote 1:3.

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje víťazstvo
VIDEO Večer, aký Slovensko dlho nezažilo: Slafkovský zničil Anaheim, presadili sa aj ďalší

MONTREAL - Juraj Slafkovský má za sebou prvý trojbodový zápas v zámorskej NHL. Slovenský hokejový útočník prispel gólom a dvoma asistenciami k hladkému...

FotoVideo Obranca New Jersey Devils
Video NHL
VIDEO Ružička debutoval v novom tíme, Šimon Nemec takmer strelil gól roka! Ďalší mu neuznali

PHILADELPHIA - Slovenský hokejista Adam Ružička má za sebou premiéru v drese Arizony. Na ľade Philadelphie sa predstavil vo štvrtom útoku Coyotes, ktorí...

FotoVideo Juraj Slafkovský a Oskar
Video NHL
VIDEO Slafkovský opäť ukázal šikovné ručičky: Jeho mužstvo však utrpelo potupnú nakladačku

MONTREAL - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský bodoval v piatom zápase zámorskej NHL za sebou. Jeho asistencia však Montrealu nestačila a Canadiens prehrali...

FotoVideo Juraj Slafkovský (vpravo) a
Video NHL
VIDEO Slovenský večer podľa predstáv: Juraj Slafkovský opäť hviezdou, Tatar tiež pálil ostrými

MONTREAL - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil v noci na nedeľu gól v zápase zámorskej NHL. Jeho Seattle však prehral na ľade Philadelphie 2:3.

FotoVideo Evander Kane sa raduje
VIDEO Jedna séria sa skončila, začnime druhú: Hetrikový kráľ večera režíroval výhru Oilers

MINNESOTA - Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili v noci na sobotu v NHL na ľade Chicaga 4:3 po predĺžení. V 63. minúte strelil víťazný gól Mika Zibanejad...

FotoVideo Martin Nečas (Carolina) zdraví
VIDEO Bodoval iba jeden zo štyroch: Výkony Slovákov zatienil český hokejista

NEWARK - Slovenský hokejista Martin Pospíšil si pripísal v zámorskej NHL jeden bod za asistenciu. Prispel tak k víťazstvu Calgary, ktorá vyhralo na ľade...

FotoVideo Erik Černák si plní
VIDEO Černák bojoval, čo mu sily stačili: Asistencia, prehra a škaredý moment ruského spoluhráča

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Erik Černák si v noci na štvrtok v NHL pripísal na konto asistenciu.

FotoVideo Juraj Slafkovský (Montreal) oslavuje
VIDEO Slováci udreli v plnej paráde: Slafkovský hviezdou večera, Ovečkin sa iba prizeral

WASHINGTON - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský prispel v noci na stredu dvoma gólmi k víťazstvu Montrealu na ľade Washingtonu 5:2.

FotoVideo Hokejisti New Yorku Rangers
Video NHL
VIDEO Exhibíciu vystriedala tvrdá realita: NHL v plnej paráde, dva zápasy a dve veľké drámy

NEW YORK - Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili v noci na utorok v zámorskej NHL nad Coloradom 2:1 po predĺžení.

FotoVideo Americký útočník Alex Turcotte
Video NHL
VIDEO Nepriestrelná česká stena a prvý gól hviezdy draftu: Trochu sa mi z toho zatočila hlava

DETROIT - Americký útočník Alex Turcotte zaznamenal svoj prvý gól v NHL. Prispel ním k triumfu hokejistov Los Angeles na ľade Nashvillu 4:2 a vo svojom...

FotoVideo Tomáš Tatar (Seattle) a
VIDEO Čo sa to stalo v NHL? Outsideri šokovali, Tatarovci si môžu spytovať svedomie

SAN JOSE - Hokejisti Seattlu so slovenským útočníkom Tomášom Tatarom prehrali v noci na stredu v zámorskej NHL na ľade San Jose 0:2. V druhom zápase Columbus...

FotoVideo Útočník Ottawy Senators Claude
Video NHL
VIDEO Jediný zápas NHL stál za to: Rútili sa do priepasti, potom sa začal epický obrat

OTTAWA - Hokejisti Ottawy zvíťazili v jedinom nočnom zápase zámorskej NHL nad Nashvillom Predators 4:3 po predĺžení.

FotoVideo Tešiaci sa hráči Seattle
VIDEO Tatarova bodová noc a ešte lepší spoluhráč: Veterán kraľoval a vybavil zápas pre Seattle

SEATTLE - Slovenský hokejista Tomáš Tatar zaznamenal v noci na pondelok v zámorskej NHL asistenciu. Seattle Kraken aj vďaka jeho bodu zdolal Columbus Blue...

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje so
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Okúzľujúca noc v NHL: Slafkovského gól, potom Crosbyho nadpozemský moment z ríše snov

PITTSBURGH - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský zaznamenal v NHL svoj siedmy gól v sezóne. Montreal však prehral v Pittsburgu 2:3 po predĺžení.