Zostrihy zápasov NHL

FotoVideo Zdeno Chára oslavuje víťazstvo
Video Zostrihy NHL Zostrihy
VIDEO Černákova asistencia nebola vôbec platná, Chára pri vysokej výhre Washingtonu

NASHVILLE - Slovenský hokejový obranca Erik Černák si pripísal v zámorskej NHL asistenciu, jeho Tampa Bay však prehrala v noci na stredu na ľade Nashvillu...

FotoVideo Tomáš Tatar oslavuje gól
Video NHL
VIDEO Tatar v noci naplno zažiaril: Gólové prebudenie a honor hviezdy zápasu!

MONTREAL - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar prispel dvoma gólmi k víťazstvu Montrealu nad Torontom v zápase zámorskej NHL v noci na utorok. Na konte...

FotoVideo Zdeno Chára zakýval davu
Video NHL
VIDEO Chárov Washington šokoval Boston obrovským debaklom, fanúšikovia vítali svojho kapitána

NEW JERSEY - V  nočnom stretnutí Washington deklasoval domáci Boston 8:1 a udržal si pozíciu lídra Východnej divízie. Za Capitals dvakrát skórovali Conor...

FotoVideo Hokejisti Tampy Bay oslavujú
Video Zostrihy NHL
VIDEO Černák prispel gólom k výhre Tampy, prvý bod Jaroša a výprask pre Tatarov Montreal

NASHVILLE - Slovenský hokejový obranca Erik Černák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej NHL jedným gólom k víťazstvu Tampy Bay na ľade Nashvillu 3:0. V...

VIDEO Chára a Jaroš sa tešili z výhier, Minnesota dostala historický debakel

BUFFALO - Hokejisti Washingtonu so slovenským obrancom Zdenom Chárom zvíťazili v noci na sobotu v zámorskej NHL na ľade Buffala 4:3 a vrátili sa na čelo...

FotoVideo Hokejisti Montrealu Canadiens
VIDEO Tatarova asistencia na víťazstvo nestačila, Sekera aj Černák pri triumfe svojich tímov

MONTREAL - Slovenský hokejista Tomáš Tatar si pripísal sedemnástu asistenciu v tejto sezóne NHL. Prihral na úvodný gól Montrealu, ktorý však prehral v...

FotoVideo Kevin Fiala dvíha ruky
VIDEO Noc hetrikov v NHL! Gólové predstavenia Leona Draisaitla a Kevina Fialu

TORONTO - Hokejisti Montrealu prehrali v noci na štvrtok v zámorskej NHL na ľade Toronta 2:3. Slovenský útočník Tomáš Tatar v drese Canadiens nebodoval,...

FotoVideo Hráči Bostonu oslavujú gól
Video NHL
VIDEO Bergeron zostrelil Flyers hetrikom, Christián Jaroš sa dočkal debutu v drese Sharks

PHILADELPHIA - Kanadský útočník Patrice Bergeron zaznamenal hetrik pri výhre hokejistov Bostonu nad Philadelphiou 4:2 v zápase NHL. Center prvej formácie...

FotoVideo Eric Staal (v strede)
VIDEO Skvelý Tomáš Tatar s krásnym gólom: Montreal prežil klinickú smrť, potom prišiel obrat

MONTREAL - Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa v NHL podieľal gólom na domácom víťazstve Montrealu nad Edmontonom 3:2 po predĺžení. V 46. minúte vyrovnal...

FotoVideo Rick Bowness na lavičke
Video NHL
VIDEO Ovečkin vyrovnal ďalší historický zápis, tréner Dallasu musel opustiť striedačku

RALEIGH - Hokejisti Dallasu Stars prehrali v noci na pondelok v NHL na ľade Caroliny Hurricanes 0:1. Duel dohrávali bez trénera Ricka Bownessa, ktorému...

FotoVideo Sidney Crosby a Jaroslav
Video NHL
VIDEO Halák v divokom zápase vychytal výhru nad Crosbym a spol., Tampa uspela aj bez Černáka

BOSTON - V gólovej prestrelke zdolali hráči Bostonu Bruins na svojom ľade Pittsburgh 7:5. V bránke domácich sa predstavil Jaroslav Halák, pripísal si 23...

FotoVideo Brankár New Jersey Devils
Video NHL
VIDEO Washington vyhral na ľade New Jersey najtesnejším rozdielom, Slováci nebodovali

NEW JERSEY - Hokejisti Washingtonu zvíťazili v zápase NHL na ľade New Jersey 2:1 po predĺžení. Ruský obranca Dmitrij Orlov skóroval 21 sekúnd pred koncom...

FotoVideo Zdeno Chára vs. Matt
Video NHL
VIDEO Chára sa pobil pri prehre Capitals, Tatar bodoval v piatom zápase za sebou

OTTAWA - Slovenský hokejista Tomáš Tatar bodoval v zámorskej NHL v piatom zápase za sebou. Dvoma asistenciami prispel k triumfu Montrealu na ľade Ottawy 4:1.

FotoVideo Hráči Colorada oslavujú gól
Video NHL
VIDEO Colorado deväťgólovou kanonádou zničilo Arizonu, Buffalo konečne ukončilo rekordnú šnúru prehier

DENVER - Hokejisti Colorada triumfovali v domácom zápase NHL nad Arizonou 9:3. Na vysokom víťazstve sa hetrikom podieľal fínsky útočník Joonas Donskoi,...

FotoVideo Jaroslav Halák v akcii
Video NHL
VIDEO Tatarova gólová strela z prvej poslednou bodkou, Halák si pripísal ďalší triumf s Bostonom

MONTREAL - Slovenský hokejista Tomáš Tatar pomohol v noci na stredu v zámorskej NHL jedným gólom k víťazstvu Montrealu nad Edmontonom 4:0. V 38. minúte...

FotoVideo Brankár Linus Ullmark zasahuje
Video NHL
VIDEO Obrovské zlyhanie najhoršieho tímu NHL: Namiesto konca série prišla krutá facka

BUFFALO - Hokejisti Buffala Sabres prehrali v zámorskej NHL osemnásty zápas za sebou. V domácom dueli s Philadelphiou viedli po dvoch tretinách o tri góly,...

FotoVideo Alexander Ovečkin a Ryan
Video NHL
VIDEO Chára s Pánikom boli pri gólovej prestrelke, Haláka vyhlásili za hviezdu

BOSTON - Hokejisti Bostonu v bránke so Slovákom Jaroslavom Halákom prehrali v noci na pondelok v zámorskej NHL s New Jersey 0:1. Halák predviedol 28 úspešných...

Video Andrej Sekera sa so
Video NHL
VIDEO Sekerova asistencia na výhru nestačila, výsledková pohroma Buffala pokračuje

DALLAS - Slovenský hokejista Andrej Sekera bodoval v noci na nedeľu v NHL. Obranca Dallasu Stars si pripísal jednu asistenciu, jeho tím však na vlastnom...

FotoVideo Alex Ovečkin oslavuje s
Video NHL
VIDEO Chárov Washington si vychutnal New Jersey: Nezastaviteľný Ovečkin hrdinom zápasu

WASHINGTON - Hokejisti Washingtonu zvíťazili v domácom zápase NHL nad New Jersey 4:0. V drese Capitals nebodovali útočník Richard Pánik ani obranca Zdeno...

FotoVideo Mika Zibanejad (so zdvihnutou
Video NHL
VIDEO Šialená repríza! To nie je ani možné, Zibanejad prepísal všetky dejiny hokeja

PHILADELPHIA - Švédsky hokejista Mika Zibanejad zopakoval kúsok spred týždňa a druhýkrát v sezóne zaznamenal v zápase NHL proti Philadelphii šesť kanadských...