Juraj Slafkovský - strana 4

New York Rangers -
NHL
Adam Sýkora vs. Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu NY Rangers – Montreal Canadiens

NEW YORK – Slovenský hokejista Juraj Slafkovský prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu 3:2 na ľade New Yorku Rangers. Za domácich nastúpil jeho krajan... 

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje gól
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Fantastickú formu Montrealu si odniesol aj Černák: Slafkovský zažil ďalší viacbodový večer

TAMPA - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský sa gólom a asistenciou podieľal na víťazstve Montrealu na ľade Tampy Bay 4:1 v nočnom zápase NHL.

Tampa Bay Lightning -
NHL
Erik Černák vs. Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Tampa Bay – Montreal

TAMPA – Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský sa gólom a asistenciou podieľal na víťazstve Montrealu na ľade Tampy Bay 4:1 v nočnom zápase NHL.

FotoVideo Juraj Slafkovský a Taylor
Video NHL
VIDEO To je forma! Montreal vyraboval lídra konferencie, bodový zápis Slafkovského i gól Nemca

NEWARK - Slovenský hokejový obranca Šimon Nemec strelil jeden gól v nočnom zápase NHL, v ktorom jeho New Jersey zdolalo Chicago 5:3.

Carolina Hurricanes - Montreal
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Carolina Hurricanes – Montreal Canadiens

RALEIGH – Hokejisti Montrealu Canadiens vyhrali nad Carolinou Hurricanes 3:1.

FotoVideo Juraj Slafkovský (v bielom)
Video NHL
VIDEO Juraj Slafkovský doslova zahviezdil! Pri výhre Montrealu zažil obrovský paradox

NASHVILLE - Hokejisti Montrealu zvíťazili v noci na nedeľu v NHL na ľade Nashvillu 4:1.

Juraj Slafkovský znovu v
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský znovu v akcii: Online prenos zo zápasu Nashville – Montreal

NASHVILLE – Hokejisti Montrealu zvíťazili v noci na nedeľu v NHL na ľade Nashvillu 4:1.

FotoVideo Juraj Slafkovský (druhý sprava)
Video NHL
VIDEO Veselá slovenská noc v NHL: Dvorský opäť napol sieť, Montreal pevne mieri do play-off

MONTREAL - Hokejisti Montrealu Canadiens zvíťazili v domácom prostredí 2:1 nad Columbusom Blue Jackets a v tabuľke Východnej konferencie majú 90 bodov.

Montreal Canadiens - Columbus
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens – Columbus Blue Jackets

MONTREAL – Hokejisti Montrealu si pripísali dôležité víťazstvo v bitke o postup do play-off, Columbus zdolali 2:1.

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje gól
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Výnimočná slovenská noc! Slafkovský a Černák hviezdami zápasov, bodovali aj Nemec s Dvorským

MONTREAL - Slovenský útočník Juraj Slafkovský pomohol gólom a asistenciou k triumfu hokejistov Montrealu Canadiens 5:2 nad lídrom Východnej konferencie... 

Montreal Canadiens - Carolina
NHL
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens – Carolina Hurricanes

MONTREAL – Slovenský hokejista Juraj Slafkovský prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Montrealu Canadiens na Carolinou Hurricanes.

Juraj Slafkovský a Cole
Juraj Slafkovský
Zaraďuje sa medzi legendy: Slafkovský zažíva prelomovú sezónu, atakuje zápis Hossu

MONTREAL - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský zažil svoj najproduktívnejší zápas v kariére NHL.

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje gól
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Slafkovský sa ostrihal a odohral najlepší zápas v kariére! Nádherné góly a úžasná bodová žatva

MONTREAL - Juraj Slafkovský prispel dvomi gólmi a dvomi asistenciami k vysokému víťazstvu Montrealu Canadiens na domácom ľade proti New Yorku Islanders 7:3.

Montreal Canadiens - New
NHL
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens – New York Islanders

MONTREAL – Juraj Slafkovský prispel dvomi gólmi a dvomi asistenciami k vysokému víťazstvu Montrealu Canadiens na domácom ľade proti New Yorku Islanders 7:3.

FotoVideo Juraj Slafkovský oslavuje gól
Video NHL
VIDEO Nervy, šarvátky, strkanice: Slafkovský zavesil a odohral zápas, ktorý mal play-off intenzitu

DETROIT - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský zaznamenal svoj 25. presný zásah v prebiehajúcej sezóne.

Detroit Red Wings -
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Detroit Red Wings – Montreal Canadiens

DETROIT – Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský strelil 25. gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL, no jeho Montrealu na body nestačil, keďže Canadiens... 

FotoVideo Útočník Montrealu Juraj Slafkovský
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Slovenská noc v NHL: Regenda udrel, fantastická séria Slafkovského pokračuje

EDMONTON - Slovenský hokejový útočník Pavol Regenda strelil deviaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL.

Montreal Canadiens - Boston
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens – Boston Bruins

MONTREAL – Pri víťazstve Montrealu nad Bostonom 3:2 po predĺžení si asistenciu pripísal Juraj Slafkovský, ktorý bodoval štvrtýkrát za sebou.

FotoVideo Slovenský útočník Juraj Slafkovský
Video Juraj Slafkovský
VIDEO Dve sklamania za 24 hodín: Krásna akcia Slafkovského vyšla navnivoč, Montreal znova prehral

MONTREAL - Hokejisti Montrealu Canadiens prehrali v nedeľnom domácom zápase 3:4 proti Anaheimu Ducks a behom 24 hodín si pripísali druhú porážku pred vlastnými... 

Montreal Canadiens - Anaheim
NHL
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens – Anaheim Ducks

MONTREAL – Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský zaznamenal jednu asistenciu v nočnom zápase zámorskej NHL, v ktorom jeho Montreal prehral doma s... 

Staršie správy
Staršie správy