Juraj Slafkovský - strana 6

Juraj Slafkovský: Online prenos
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal - Los Angeles

MONTREAL - Hokejisti Montrealu prehrali na domácom ľade s Los Angeles jednoznačne 0:4. Kings víťazstvom zároveň vytvorili nový rekord za najvyšší počet...

Video Juraj Slafkovský v súboji
Video Juraj Slafkovský
Áno, takéhoto Ďura chceme vidieť: Chválospevy na Slafkovského, podal excelentný výkon!

MONTREAL - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský síce vo víťaznom zápase Montrealu proti Seattlu (4:2) nebodoval, no tréner Martin St. Louis ho pochválil...

Foto Petra Vlhová a Juraj
FOTO Slovenské megastretnutie v Montreale: Slafkovského šou si užila aj Petra Vlhová

MONTREAL - Hokejisti Montrealu zvíťazili dnes v noci na domácom ľade proti Seattlu 4:2. V zostave Canadiens nechýbal ani slovenský útočník Juraj Slafkovský.

FotoVideo Erik Černák oslavuje gól
Video NHL
VIDEO Slafkovský patril k najlepším hráčom na ľade, krásna akcia Černáka viedla ku gólu

MONTREAL - Slovenský hokejista Erik Černák prispel v noci na utorok v zámorskej NHL asistenciou k triumfu Tampy Bay nad Dallasom 4:0.

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens - Seattle Kraken

MONTREAL - Juraj Slafkovský sa predstavil v prvom útoku Canadiens po boku Colea Caufielda a kapitána Nicka Suzukiho. Odohral 17:14 minúty a zaznamenal...

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal Canadiens - Detroit Red Wings

MONTREAL - Montreal Canadiens v zostave aj s Jurajom Slafkovským podľahol doma Detroitu Red Wings 4:5 po predĺžení.

Montreal Canadiens vs. Florida
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal - Florida

MONTREAL - Hokejisti Montrealu prehrali na domácom ľade 1:5 proti Floride Panthers. Slovenský útočník Juraj Slafkovský nebodoval.

FotoVideo Juraj Slafkovský (Montreal) v
Video Zostrihy NHL
VIDEO Skvelý večer v podaní Montrealu: Juraj Slafkovský hviezdil na súperovom ľade

COLUMBUS - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský prispel v noci na štvrtok v NHL asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade Columbusu 4:2. Krídelník Canadiens...

Columbus Blue Jackets vs.
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Columbus - Montreal

FotoVideo Juraj Slafkovský pri puku
VIDEO Príšerná Slafkovského noc s debaklom, Tatar zarmútil duo slovenských kolegov

LOS ANGELES - Hokejisti Colorada Avalanche zdolali v nočnom zápase NHL na domácom ľade Calgary 3:1 a pripísali si tretí triumf po sebe.

Juraj Slafkovský opäť v
NHL
Juraj Slafkovský opäť v akcii: Online prenos zo zápasu Los Angeles - Montreal

LOS ANGELES - Hokejisti Montrealu prehrali 0:4 na ľade Los Angeles Kings. Juraj Slafkovský nebodoval.

Video Juraj Slafkovský gratuluje Coleovi
VIDEO Slafkovský sa podieľal na víťazstve Montrealu: V NHL si vytvoril nový osobný rekord!

SAN JOSE - Slovenský útočník Juraj Slafkovský si v piatkovom zápase NHL na ľade San Jose vytvoril nový osobný rekord v čase strávenom na ľade.

FotoVideo Juraj Slafkovský v súboji
VIDEO Noc ako šitá na slovenskú mieru: Fantastická práca, Slafkovský a Ružička sa usmievajú

SAN JOSE - Slovenský hokejista Adam Ružička strelil v nočnom zápase NHL na ľade Dallasu svoj tretí gól v sezóne, ku ktorému pridal aj asistenciu.

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu San Jose - Montreal

SAN JOSE - Hokejisti Montrealu Canadiens vyhrali na ľade San Jose Sharks 3:2 po samostatných nájazdoch. Juraj Slafkovský si pripísal asistenciu.

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Anaheim Ducks - Montreal Canadiens

ANAHEIM - Hokejisti Montrealu Canadiens v zostave s Jurajom Slafkovským zvíťazili na ľade Anaheimu Ducks 4:3. Slovenský útočník sa bodovo nepresadil.

Juraj Slafkovský: Online zo
Juraj Slafkovský: Online zo zápasu Boston Bruins - Montreal Canadiens

BOSTON - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský skóroval v nočnom zápase NHL na ľade Bostonu Bruins. Do streleckej listiny sa zapísal aj útočník Calgary...

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal - Vancouver

MONTREAL - Hokejisti Montrealu podľahli v noci na pondelok v NHL Vancouveru 2:5. Slovenský útočník Juraj Slafkovský nebodoval, no vyhlásili ho za tretiu...

Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Montreal - Boston

MONTREAL - Hokejisti Montrealu zvíťazili v nočnom zápase zámorskej NHL na domácom ľade proti Bostonu 3:2 po predĺžení. Slovenský útočník Juraj Slafkovský...

Detroit Red Wings -
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Detroit Red Wings - Montreal Canadiens

DETROIT - Hokejisti Montrealu v zostave s Jurajom Slafkovským zvíťazili v noci na piatok v zámorskej NHL na ľade Detroitu 3:2 po predĺžení.

Juraj Slafkovský vs Erik
NHL
Juraj Slafkovský vs Erik Černák: Online prenos zo zápasu Montreal - Tampa Bay

MONTREAL - Slovenský hokejista Erik Černák prispel v noci na stredu v zámorskej NHL asistenciou k víťazstvu Tampy Bay na ľade Montrealu 5:3.