Hokejbal - strana 2

Hokejbalisti MŠK Spišská Belá
Hokejbal
Eufóriu vystriedal strach o život: Hokejbalisti Spišskej Belej mali vážnu dopravnú nehodu

KOŠICE/SPIŠSKÁ BELÁ - Hokejbalisti Spišskej Belej do 20 rokov zvíťazili v nedeľnom stretnutí 11. kola hokejbalovej extraligy na pôde Košíc, keď dokázali...

Hokejbalisti nenašli premožiteľa: Slovensko
Hokejbal
Hokejbalisti nenašli premožiteľa: Slovensko vybojovalo titul na MS v kategórii Masters!

KLADNO - Slovenskí hokejbalisti vybojovali titul na majstrovstvách sveta v kategórii Masters. Na turnaji štartovali hráči nad 40 rokov a Slováci na ňom...

Miroslav Zadák, Patric Ducharme
Hokejbal
Fantastický úspech pre svetový hokejbal! Tento šport budúci rok opäť prepíše históriu

BRATISLAVA - Svetová hokejbalová federácia WBHF (World Ball Hockey Federation) sa postarala o obrovský úspech. Tento šport sa totiž podarilo dostať na...

Video Hokejbalisti Kanady sa stali
Video Hokejbal
Totálna dominancia na domácej pôde: Kanada triumfovala v mužskej i ženskej kategórii

MONTREAL - Hokejbalisti Kanady sa stali majstrami sveta na domácom šampionáte v Montreale. Vo finále zdolali v noci na utorok Česko 6:3.

Na snímke slovenské hokejbalistiky
Hokejbal
Famózna obrana a veľká bojovnosť: Slovenské hokejbalistky získali medailu!

MONTREAL - Slovenské hokejbalistky vybojovali na majstrovstvách sveta v kanadskom Montreale bronzové medaily, keď súboj o cenný kov s USA vyhrali 2:0....

Slovenské hokejbalistky po prehre
Hokejbal
USA - Slovensko: Online prenos zo zápasu o bronz na MS v hokejbale žien

Slovenská brankárka Natália Dzurillová
Hokejbal
Kanada - Slovensko: Online prenos zo semifinále MS žien v hokejbale

MONTREAL - Slovenské hokejbalistky prehrali v semifinále na majstrovstvách sveta v kanadskom Montreale s domácou Kanadou 3:2. V zápase o bronz si v pondelok...

Slovenskí hokejbalisti zdolali Taliansko
Hokejbal
Slováci sa s MS v hokejbale rozlúčili vysokým víťazstvom: Tréner Hojer na lavičke skončil

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti zvíťazili vo svojom poslednom zápase na MS v Kanade nad Talianskom 9:0 a obsadili konečné piate miesto. Hetrikom sa blysol...

Hokejbal
Slovensko - Taliansko: Online prenos z MS v hokejbale 2022

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti zvíťazili v súboji o piate miesto MS v kanadskom Montreale s Talianskom vysoko 9:0. Je to pre nich ale najhoršie umiestnenie...

Tréner slovenskej hokejbalovej repreznetácie
Hokejbal
Obrovské sklamanie, hokejbalisti ťažko hľadali slová: Po prvý raz sme na MS nezískali medailu

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti prehrali vo štvrťfinále MS v kanadskom Montreale s Gréckom 3:4 a po prvý raz v histórii nezískajú na svetovom šampionáte...

Na snímke slovenskí hokejbalisti
Hokejbal
Slovensko - Grécko: Online prenos zo štvrťfinále MS v hokejbale 2022

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti na MS piaty titul po sebe nepridajú. O obrovské prekvapenie na náš úkor sa postarali Gréci, ktorí našich chlapcov po...

Hokejbal
Slovensko - Veľká Británia: Online prenos z MS žien v hokejbale

MONTREAL - Hokejbalistky Slovenska vo svojom záverečnom dueli skupiny na MS zvíťazili nad Veľkou Britániou 3:1.

Foto Trojkovému hokejbalu vládne Quebec:
Hokejbal
Trojkovému hokejbalu vládne Quebec: K zlatu pomohla aj bývalá hviezda NHL! Česi majú dve striebra

MONT TREMBLANT - Medzinárodná hokejbalová federácia WBHF (World Ball Hockey Federation) usporiadala v Kanade Svetový pohár vo formáte 3vs3. Všetky tri...

Hokejbal
Slovenskí hokejbalisti spoznali svojho ďalšieho súpera: Vo štvrťfinále ich čaká Grécko

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti nastúpia vo štvrťfinále MS v kanadskom Montreale proti Grécku. Slováci skončili v A-skupine po prehre s Českom na druhom...

Hokejbal
Ani hokejbalistky na MS neuspeli: Slovenky dostali prídel od vedúcej Kanady

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti si na MS v Kanade pripísali prvú prehru. Obhajcovia titulu nestačili v piatok na Česko, ktorému podľahli 0:3. V tabuľke...

Hokejbal
MS v hokejbale 2022: Slováci ako obhajcovia zlata nezvládli derby s Českom o prvé miesto v skupine

LAVAL - Českí hokejbalisti zvíťazili na majstrovstvách sveta v kanadskom Lavale nad Slovenskom 3:0 a vyhrali bez porážky základnú skupinu A1.

Hokejbal
Slovensko - Česko: Online prenos zo zápasu MS v hokejbale

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti si na MS v Kanade po troch výhrach pripísali prvú prehru, keď v súboji o prvé miesto v skupine podľahli v derby Česku 0:3.

Slovenskí hokejbalisti zdolali Veľkú
Hokejbal
MS v hokejbale 2022: Slováci nedali Britom žiadnu šancu, ženy podľahli Češkám

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti odštartovali svoju púť na MS v Kanade triumfom. Obhajcovia titulu zdolali vo svojom otváracom zápase Veľkú Britániu 6:1....

Víťazné oslavy slovenských hokejbalistov
Hokejbal
Štartujú MS v hokejbale: Slováci chcú piaty titul v sérii, ženy túžia po medaile

MONTREAL - Slovenskí reprezentanti majú pred 14. majstrovstvami sveta v hokejbale najvyššie ambície a na dosah rekordný zápis. Ešte nikomu sa nepodarilo...

WBHF organizuje Svetový pohár
Hokejbal
WBHF organizuje Svetový pohár v Kanade: Na prestížny turnaj mieri aj Slovensko a Česko

MONTREAL - Ďalší športový sviatok v hokejbale. Od 10. do 12. júna sa uskutoční v Kanade Svetový pohár vo formáte 3vs3, a to aj za účasti Slovenska.